Ak Parti Milletvekili Demir; “Atatürk’ü sloganla değil hizmetlerimizle takip ediyoruz”

Ak Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, Cumhur İttifakı Dalaman ve Ortaca Belediye Başkanlarının mazbata törelerine katıldı.

Milletvekili Demir, Dalaman Belediyesi önünde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz’de yaşanan seçim zaferinden kendi adına ve Cumhur İttifakı adına gurur duyduğunu söyledi.

Demir, Dalaman gibi dünyanın gözdesi bir ilçeye hizmet etmek için el birliği ile çalışacaklarını vurguladı.

‘Üç kardeş’ olarak nitelendirdiği Köyceğiz, Ortaca ve Dalaman’ın Cumhur ittifakı belediyeciliğinde bir araya gelmesinin mutluluk verici olduğunu belirten Demir; “Öyle güzel hizmetler yapacağız ki alamadığımız ilçelere de örnek olacak. Ben Milletvekili olarak Ankara’da belediye başkanı kardeşlerimin isteklerini yerine getirmeye söz veriyorum. Çünkü buralar o kadar hizmetsiz kalmış ki bırakın ilçeyi köyler bile buradan daha iyi emin olun. Güneydoğuda ki Doğu Anadolu’daki ilçelerimiz hizmet açısından buradan çok çok üstün, bizim hakkımız bu değil, bizi hep kandırdılar, hep aldattılar. Atatürk, Cumhuriyet ve Laiklik ile yıllarca bu insanları aldattılar ama artık millet kanmıyor çünkü biliyor ki biz Atatürk’ü sloganla değil hizmetlerimizle takip ediyoruz.” diye konuştu.

Demir, Cumhur İttifakı’nın ülkenin geleceği için kayıtsız şartsız bir araya geldiğini de sözlerine ekledi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı