Güneyege Haber

Akdeniz; “Koltuktan Güç Almaya Değil, Güç Vermeye Geliyoruz”

Dalaman’da, Köfteci Efe işletmecisi İsmet Akdeniz, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

21 Ocakta Dalaman Kültür Merkezi’nde yapılacak oda seçimleri öncesi İsmet Akdeniz, adaylığını açıkladı.

Akdeniz, seçimlere ilişkin yaptığı açıklamada; “Dalamanlı Esnaf ve sanatkarların haklarını korumak, onlara en iyi hizmeti vermek için adayım. Esnaf ve sanatkarlar yükümüz değil gücümüz olmalı, vizyon sahibi temsil edebilirlik, her platformda Dalaman esnafını gündeme taşıyabilecek her üyenin derdini dinleyecek ve buna çözüm bulacak bir yönetim anlayışını hakim kılmak için adayım” diye konuştu.

– “Esnafa hizmet edecek inanmış insanlarla yola çıktık”

Esnaf odasının, Dalaman’ın en güçlü sivil toplum örgütü olduğunu söyleyen Akdeniz; “Biz istersek Dalaman’da birlikte yapamayacağımız hiçbir iş, aşamayacağımız hiçbir konu yoktur. Esnaf Odalarındaki koltukları geçim kapısı olarak görenler buralara aday olmamalı, biz bu mantığa karşıyız. Ekibimizle birlikte oturacağımız koltuğa güç vermek için adayız. Ben buradan esnaf kardeşlerime ‘’yağmurda birlikte ıslanalım ama güneşi de birlikte yaşayalım’’ diyorum. Esnafa hizmet edecek inanmış insanlarla yola çıktık, değişime inanmış esnaflarımızın doğru kararı vererek kendilerini en iyi hizmeti sunacak bizleri seçeceğini düşünüyoruz. Çıktığımız bu yolda bizleri destekleyen tüm Esnaf ve Sanatkar kardeşlerimize şimdiden teşekkürlerimi bir borç bilirim” dedi.

Akdeniz, oda seçimleri ve adaylığı ile ilgili bilgi almak isteyen esnafların 0533 669 66 31 numaralı telefondan kendisine ulaşabileceklerini de sözlerine ekledi.

Son Haberler