Güneyege Haber

Anadolu Jet, haftanın 7 günü Ankara-Dalaman uçuşlarını başlattı

Anadolu Jet yetkilileri, Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik’i ziyaret etti. Ziyarette, Anadolu Jet tarafından haftanın 7 günü karşılıklı Ankara-Dalaman seferlerinin başladığı açıklandı.

3.854

Anadolu Jet Marka İşbirlikleri Koordinatörü Demokan Öktem, turizmci Ali Mürşit Yağmur ile birlikte Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik’e ziyaret bulunarak, karşılıklı seferlerin başladığı bilgisini verdi.

Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; ”Kışın bölgemize gelmeyi isteyen misafirlerimiz için bu karşılıklı seferler çok iyi bir fırsat oldu. İlçemizde turizmi 12 aya yaymak için bu seferlerin diğer havalimanlarında karşılıklı olarak başlamasını temenni ediyoruz. Ocak ayı içerisinde Karadeniz acentelerini de ilçemize davet ederek bu tür seferlerin çoğalması için görüşmelerde bulunacağız” diye konuştu.

Anadolu Jet Marka İşbirlikleri Koordinatörü Demokan Öktem ise; “Muğla’nın önemli turizm merkezlerinden olan ve yaz sezonunda Muğla’ya en fazla turistin giriş yaptığı Dalaman Havalimanında, kış sezonunda yurt dışı uçuşları çok azalıyor. Anadolu Jet haftanın 7 günü karşılıklı uçuşlar olarak Ankara-Dalaman seferlerini başlattı” dedi.

Turizmci Ali Mürşit Yağmur’da, bölge turizminin 12 aya yayılmasına katkı sağlayacak uygulamanın önemli olduğunu vurgulayarak emeği geçenlere teşekkür etti.

Anadolu Jet Marka İşbirlikleri Koordinatörü Demokan Öktem ve turizmci Ali Mürşit Yağmur, Ortaca Kaymakamlığı ve Ortaca Belediyesi ziyaretinin ardından Fethiye Belediyesi, Marmaris Belediyesi, Fethiye Otelciler Birliği, Güneyege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği, bölge turizmcilerine ziyaretlerde bulundu.