Bahçeşehir Koleji Okula Kabul Sınavı Başvuruları Başladı

Bahçeşehir Koleji Okula Kabul Sınavı için başvurular başladı. 2018-2019 eğitim öğretim yılında Ortaca ve Dalaman kampüsüyle eğitim faaliyetini yürüten Bahçeşehir Koleji’nin Okula Kabul Sınavı bu yıl 16 Şubat ve 23 Şubat tarihlerinde yapılacak.

Başvuruları Bahçeşehir Koleji kampüslerinde kabul edilmeye başlanan Okula Kabul Sınavı, 8, 9, 10 ve 11’inci sınıf öğrencileri için 16 Şubat; 4, 5, 6 ve 7’inci sınıf öğrencileri için 23 Şubat’ta gerçekleştirilecek. Okula Kabul Sınavı’nda başarı gösteren öğrenciler, eğitim bursuyla ödüllendirilecek.

Kaliteli eğitimi Türkiye’de daha fazla çocuğa ulaştırmak misyonuyla yola çıkan ve Türkiye’nin 56 ilinde bulunan 125 kampüsünde75 bini aşkın öğrenciye eğitim veren Bahçeşehir Koleji, uyguladığı eğitim modelleriyle geleceğin dünyasında fark yaratacak bir nesil yetiştiriyor.

Farklı disiplinlerin bir arada kullanılabilmesi için gerekli becerileri kazandıran STEM eğitiminin Türkiye’deki öncülüğünü yapan Bahçeşehir Koleji, tüm kademelerinde uyguladığı STEM+A eğitiminin yanı sıra Çift Dilli Eğitim, Master 6, Master Junior, Kişiye Özgü Öğretim Modeli (KÖM), Kodlama ve Robotik gibi eğitim model ve uygulamalarıyla öğrencilerin bireysel öğrenme stillerine ve çok yönlü gelişimlerine uygun bir eğitim veriyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı