Güneyege Haber

Başkan Karaçelik, koltuğunu çocuklara devretti

Fotoğraf: Ortaca Belediyesi

Çaylı 100. Yıl Ortaokulu Müdürü Sema Yeşil ve öğrenciler Kağan Özkan Erik, Ela Nur Mutlu, Yağız Tozkar ve Aziz Bostanlı, Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Başkan Hasan Karaçelik çocuklarla sohbet ederek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da kutladı. Ziyarette temsili olarak tüm çocuklar teker teker Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik’in makam koltuğuna oturdu.

Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, “Bu bayram çocukların bayramıdır. Çocuklar gönüllerince eğlenmeli, kendilerine ait bir bayramı istedikleri gibi kutlamalılardır. Çocuklara armağan edilen ilk ve tek bayram olması yönünden de önem taşıyan bu günde tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor ve tüm çocuklarımızı Dalyanda yapacak olduğumuz Sanat Festivali kapsamında, çocuklarımıza özel sanat aktivitelerinin yapılacağı, sanat temalı 23 Nisan etkinliğine hepinizi bekliyorum.” dedi.

Ortaokul Müdürü Sema Yeşil eğitime vermiş olduğu desteklerden dolayı Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik’e teşekkür ederek, şunları kaydetti; “Eğitime verdiğiniz değer hepimiz tarafından biliniyor. Okullarımıza yaptığınız destekler için çok teşekkür ederiz. Çocuklarımız, buraya geldikleri için çok heyecanlı ve mutlular misafirperverliğiniz için teşekkür ediyoruz.”

Son Haberler