Güneyege Haber

Başkan Şaşmaz, gazeteciler ile bir araya geldi

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla bölgedeki gazeteciler ile bir araya geldi.

Dalaman Belediyesi Kayacık Sosyal Tesisinde gerçekleştirilen kahvaltı programında, Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, Başkan Yardımcısı Ramazan Ontaş ve Belediye meclis üyesi Emine Karakuş Güven, gazeteciler ile buluştu.

Belediye Başkanı Şaşmaz, programda yaptığı konuşmada, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Gazeteciler ile bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Şaşmaz; “Her yıl ayrı mekanlarda birlikte oluyoruz. Bu yıl yeni açılan Kayacık tesisimizde sizler ile birlikteyiz. Öncelikle katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bizim çalışmalarımızı sizler halka aktarıyorsunuz. Yıl içerisinde yaptığımız işler arasında halkımızın özlemle beklediği Kayacık sahili tesisi de var. Bu özlemi de gidererek bu tesisi ilçemize kazandırmaktan mutluyuz. Sizlerde yaptığımız çalışmaları yakından takip ediyorsunuz. Haberleri aktarırken ne kadar zorluk çektiğinizi biliyoruz. Gittikçe zorlaştığını da görüyoruz. İlerleyen yıllarda mesleğinizin getirdiği sıkıntıların hafiflemesi dileği ile gazeteciler gününüzü kutluyorum” dedi.

Son Haberler