Güneyege Haber

CHP Köyceğiz İlçe Başkanı Adayı Mehmet Ali Ercan; “Zaman Artık CHP Zamanıdır”

Köyceğiz, Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) yaklaşan kongre öncesi Mehmet Ali Ercan adaylığını açıkladı.

1.328

İlçe Başkanı adayı Ercan yaptığı yazılı açıklamada, tecrübe ve birikimi ile birlik ve beraberliği sağlayıp, tek yumruk olarak, partiyi daha ileri taşımayı amaçladığını söyledi.

Ercan, 2004-2009 yılları arası 2 dönem belediye meclis üyeliği, 2008-2012 yılları arası ise 2 dönem ilçe başkanlığı görevlerini yürüttüğünü hatırlattığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Zaman durup seyretme zamanı değil son sürat koşma zamanıdır. Zaman oturduğumuz yerde laf üretme, masa başlarında memleket kurtarma zamanı değil, hareketlenme zamanıdır. Zaman küçük şahsi hesaplarla bölünme, parçalanma zamanı değil, birlik ve beraberlik ruhu ile tek vücut olma zamanıdır. Zaman teslim olma zamanı değil teslim aldığını zannedenlere cevap verme zamanıdır.

Zaman çocuklarımıza, torunlarımıza onurlu bir gelecek bırakmak için, mücadele zamanıdır. Zaman artık CHP zamanıdır. Üyesi olmaktan onur duyduğum, 25 yıldır fedakarca emek verdiğim, 2004-2009 arası Belediye Meclis Üyeliğini yaptığım, 2008-2012 arası 2 dönem İlçe Başkanlığını yaptığım, Cumhuriyet Halk Partisi’ne; Tecrübe ve birikimimle, birlik ve beraberliği sağlayıp, tek yumruk olarak, partimizi daha ileri taşımak için tekrar adayım.”