Güneyege Haber

Eylem Tan, Fethiye’de STK temsilcileriyle buluştu

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Eylem Tan beraberinde 3’üncü sıra adayı Muhittin Kayabaş ile birlikte Fethiye ve Seydikemer’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Seçim çalışmaları kapsamında birçok sivil toplum örgütü ve meslek odalarına ziyarette bulunan her iki aday da gerek partililer gerekse STK’lar tarafından coşkuyla karşılandı.

AK Parti Muğla Milletvekili Adayları Eylem Tan ve Muhittin Kayabaş, gerçekleştirdikleri ziyaretlerde meslek odalarının ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin sorunlarını dinlediler. Bu kapsamda ilk olarak Fethiye’deki bazı dernek ve STK’larla bir araya gelen adaylar bir yandan onların dertlerini dinlerlerken diğer yandan da dile getirilen hususlardaki çözüm önerilerini paylaştılar.

İlk olarak Fethiye’de Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği’ni ziyaret eden vekil adayları burada dernek başkanı Mete Ay ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyaretin ardından vekil adayları kendilerini ağırlayan dernek başkanı ve yönetimine misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

AK Parti Muğla Milletvekili Adayları Eylem Tan ve Muhittin Kayabaş’ın bir sonraki durağı ise Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası oldu. Oda yetkililerinin talep ve temennilerini dinleyen vekil adaylarının bir sonraki durağı ise Fethiye Deniz Ticaret Odası oldu. Daha çok turizmin güncel problemleri hakkında karşılıklı görüş alışverişi şeklinde geçen görüşmenin ardından vekil adayları oda yetkililerine verdikleri bilgiler ve ilçenin turizm potansiyeliyle ilgili paylaştıkları istatistiklerle ilgili teşekkürlerini ifade ettiler.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarla Odası’na da bir nezaket ziyareti gerçekleştiren AK Parti Muğla Milletvekili Adayları Eylem Tan ve Muhittin Kayabaş bir yandan oda yetkililerinin sorunlarını dinlerken diğer yandan da her türlü problemin yine AK Parti kadroları tarafından giderilebileceğini paylaşarak esnaflardan 24 Haziran seçimlerinde destek istediler.

AK Partili vekil adaylarının Fethiye’deki son ziyareti ise Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası oldu. Kendilerine gösterilen misafirperverlik nedeniyle yetkililere teşekkür eden vekil adayları gerek kendileri gerekse danışmanları sık sık not aldı.

Fethiye’de gerçekleştirdikleri ziyaretlerin ardından Seydikemer’e geçen vekiller burada da sırasıyla Seydikemer Muhtarlar Derneği, Fethiye Seydikemer Süt Üreticileri Birliği, Seydikemer Ziraat Odası, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası yetkilileriyle bir araya geldiler.

Eylem Tan ve Muhittin Kayabaş’a ziyaretlerine Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, Belediye Başkanı Yakup Otgöz ile çok sayıda partili ve vatandaş da eşlik etti.

Son Haberler