Fethiyespor’dan ”Kalbine Sahip Çık” kampanyası

Fotoğraf: Berkay Göcekli

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden temsilcimiz sezon başından bu yana ligde kalma mücadelesinin yanı sıra ciddi maddi zorluklarla da boğuşuyor.

Kulübün önemli gelir kaynaklarının Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin himayesine geçmesiyle birlikte maddi olarak zor günler geçiren Fethiyespor’da ”Kalbine Sahip Çık” adı altında bağış kampanyası başlatıldı.

Ekonomik anlamda tarihinin en zorlu sürecini yaşayan Fethiyespor’da Kulüp Başkanı Mustafa Ferizcan geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada futbolculara primlerini ödeyebilmek için arabasını satmak zorunda kaldığını ifade etmişti. Lacivert-beyazlı kulübün yönetimi bu sıkıntıları aşmak için düğmeye basıyor. Başkanın, kulübün kurtuluş mücadelesi olarak gördüğü, ”Kalbine Sahip Çık” projesi başladı. Kulübe bağış yapılarak ilk etapta yönetimin özellikle kulübün borçlarını kapatma adına hamleler yapması bekleniyor. Futbolcuların maaşlarını ödemekte dahi güçlük çeken Fethiyespor, sezonun kalan üç maçında taraftarlarının ve Fethiye sevdalılarının maddi-manevi desteklerini bekliyor.

Fethiyespor için ‘Kalbine Sahip Çık’ kampanyası, ekonomik dar boğazdan çıkmak adına önemli bir şans olarak görülüyor. Kulübe bağış yapmak isteyenler için Fethiyespor tarafından yazılı açıklama yapıldı ve taraftarların bağış yapabileceği İBAN numarası paylaşıldı. Yapılan açıklama; ”Kulübümüzün içerisinde bulunduğu bu süreçte taraftarlarımızın başlatmış olduğu ‘destek’ kampanyasına kalbinde Fethiyespor sevgisini yaşayan tüm taraftarlarımızı davet ediyoruz. Kulüp Iban Nosudur, AKBANK TR88 0004 6001 0888 8000 1862 83. Havale açıklama kısmına ‘Bağış’ yazabilirsiniz.”

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı