Güneyege Haber

Karaçelik; “Reklama ihtiyacım yok”

Ortaca Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Karaçelik, gazeteci Ersin Turan’a yaptığı açıklamada, “hep birlikte güzel günler göreceğiz” dedi.

Başkan Karaçelik, gazeteci Ersin Turan’a açıklamalarda bulundu. Seçim sürecine ve açıkladığı projelere değinen Karaçelik, anlattıklarının aday adayı projesi olmadığını mevcut görev süresi içerisinde planladığı işler olduğunu vurguladı.

Karaçelik, “Bu halk bana iki dönem güvendiyse onları gerekirse sırtımda taşırım. Söz verdiğim her şeyi yapmaya çalıştım. Aday adayıyım diye ortaya çıkıp anlattıklarım vaat değil, proje değil. Mevcut görev süremde planlanmış yapacağım işler. İnşallah bitireceğim. Dalyan Pazar yerinin üzerini kapatacağız. Eski pazar yerine balık hali ve organik ürünler çarşısı, Deniz Kaplumbağaları Hastanesi kuracağız. Bunların projeleri hazır ve başlayacağız. Bu halka söz verdim. Bana inananların ümidini hiç bir zaman kırmadım. İnanmayanlar da var, sevmeyenlerde var. İnsanız. Ama ben kimseyi ayırmadım. Tüm Ortaca’yı kucakladım. Tüm eleştirileri dikkate alıyorum. Hiç kimseye kırgın değilim. Eleştiriler insanlara yanlışı, doğruyu gösterir. İnşallah yine hep birlikte güzel günler göreceğiz” dedi.

Son Haberler