Güneyege Haber

Köyceğiz Voleybol’da İyi Başladı

Voleybol Erkekler 2. Ligde mücadele eden Köyceğiz Göl ve Gençlik Spor Kulübü Voleybol Takımı, sezona galibiyetle başladı.

Türkiye Voleybol Federasyonu 2017-2018 sezonu 2. Lig 1. Hafta karşılaşmasında İzmir temsilcisi Selçuk Belevi Gençler Birliği takımı ile mücadelede eden Göl ve Gençlik Spor Kulübü salondan 3-0 galip ayrıldı.

Köyceğiz Göl ve Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada; “İlk maçımızı İzmir Selçuk’ta oynadık. Köyceğiz Atatürk Ortaokulu, öğrenci, öğretmen ve velilerinin maçımıza sürpriz yaparak gelmeleri sonucunda tribündeki seyirci desteği ile Selçuk Belevi Gençler Birliğini 3-0 yendik.  İlk hafta oynadığımız maçtan galip ayrıldık. Lige güzel bir başlangıç yaptık. Köyceğiz Atatürk Ortaokulu öğretmen, öğrenci ve velilerine çok teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı.

Kulüp yönetimi, 2016 yılında kurulan kulübün kısa sürede il içi ve dışı faaliyetlerde büyük başarılara imza attığını vurguladığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Bu süreçte takımımızı destekleyen herkesi ve bu büyük başarılara imza atan sporcularımı kutluyorum. Kulüp olarak Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler Voleybol 2. Ligi’nde, ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Kısa sürede yaşadığımız büyük başarıların tesadüfi olmadığını oynanacak maçlarda da göstereceğiz. Tüm Köyceğiz’li sporseverleri takımımıza destek vermeye davet ediyoruz.”

Köyceğiz Göl ve Gençlik Spor Kulübü Voleybol Takımı, ligin 2’nci haftasını bay geçerken, 3’üncü hafta karşılaşmasında, Milas Belediye Voleybol Takımı ile mücadele edecek.

Karşılaşma 5 Kasım Pazar günü Köyceğiz Spor Salonunda saat 16:30’da oynanacak.

Son Haberler