Güneyege Haber

Mete “Muğla’mızı Ak Belediyecilikle Tanıştıracağız”

AK Parti Muğla İl Yönetimi Toplantısı, İl Başkanı Kadem Mete başkanlığında yapıldı.

 

Ak Parti İl Binasında yapılan toplantının ardından İl Başkanı Kadem Mete, yazılı basın açıklaması yaptı.

Mete, açıklamasında, 10 Şubat Cumartesi günü Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımı ile gerçekleştirilen Ak Parti Muğla İl Başkanlığı kongresinin ardından ilk toplantıyı gerçekleştirdiklerini ifade etti.

2017 yılının da değerlendirmesinin yapıldığı toplantıya ilişkin İl Başkanı Mete; “Kongremizin ardından yönetim kurulu, il disiplin kurulu, il demokrasi ve hakem kurulu üyesi arkadaşlarımızla bir araya geldik. İlk toplantımız olması sebebi ile geçen yıl yapılan çalışmalarımızı değerlendirdik.  Yeni döneme ilişkin görüş ve önerilerimizi paylaştık.  Ayrıca toplantımızda görev dağılımını yaparak il yürütme kurulumuzu belirledik. Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevine Çağrı Alper, Teşkilat Başkanlığı görevine Şadi Pirci, Seçim İşleri Başkanlığı görevine Mustafa Çelebi, Tanıtım ve Medya Başkanlığı görevine Can Çimen, Dış İlişkiler Başkanlığı görevine Ethem Yiğit, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı görevine Mustafa Karataş, Ekonomi İşleri Başkanlığı görevine Onur Turgut, Sosyal Politikalar Başkanlığı görevine Müzeyyen Mine Artun, Mali ve İdari İşler Başkanlığı görevine Şenol Aldağ, Yerel Yönetimler Başkanlığı görevine Ziya Ercan, AR-GE Başkanlığına Mertcan Güngör, İnsan Hakları Başkanlığı görevine Fatih Ölemez, Çevre Şehir ve Kültür Başkanlığı görevine Yurdanur Uzun, İl Sekreterliği görevine Barış Eğilmez getirildi” açıklamasında bulundu.

“İlçe Koordinatörleri Belirlendi”

Toplantıda, yürütme kurulunun yanı sıra ilçe koordinatörlerinin de belirlendiğini aktaran Mete; “Bodrum ilçe koordinatörümüz Hamza Akercan, Dalaman ilçe koordinatörümüz Sinan Acar, Datça koordinatörümüz Tamer Uzun, Fethiye koordinatörümüz Mehmet Tan ,Köyceğiz koordinatörümüz Nasuh Kanat, Kavaklıdere koordinatörümüz Uğur Vural, Ula koordinatörümüz Yusuf Demirci, Marmaris koordinatörümüz Mehmet Ayhan, Menteşe koordinatörümüz Seyitnur Gün, Milas koordinatörümüz İsmail Baykal, Ortaca koordinatörümüz Hasan Hüseyin Avcıoğlu, Seydikemer koordinatörümüz Hüsrev San, Yatağan koordinatörümüz İsa Gün oldu” ifadelerini kullandı.

Mete “Muğla’mızı Ak Belediyecilikle Tanıştıracağız”

Mete açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi; “Ak Parti’de görevler birer emanet bilinci ile ve vatandaşa hizmet edebilme gayesi ile verilir. Bizler de bu anlayışla hareket edeceğiz. İnşallah tüm teşkilat mensuplarımızın çalışmaları ve Muğlalı hemşerilerimizin gayretleri ile 2019’da Muğla’mızı Ak Belediyecilik ile buluşturacağız. Başta il yönetim kurulu arkadaşlarım olmak üzere teşkilatımızın her kademesinde görev alan arkadaşlarımıza 2019 yolunda kolaylıklar diliyorum. Başarının yolu birlik ve beraberlikten geçiyor. Bir ve beraber olacağız. Biz biliyoruz ki Ak Parti, Muğla’da başarıya ulaşırsa bu başarı tüm teşkilatımızın dolayısıyla Muğla’mızın başarısı olacaktır.”

Son Haberler