Mi Lady Dalaman’da hizmete girdi

Mi Lady Güzellik Salonu ve Hamamı, Dalaman Ege Mahallesi Havalimanı yolu üzeri Opet arkasında hizmete girdi.

İşletmeciliğini Onur Turgut ve Lesya Melnychuk’un yaptığı  güzellik salonun açılışı yoğun katılım ile gerçekleşti. Dua edilerek açılış kurdelesi kesildi ve katılımcılar salonu gezdi.

Açılışa, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, AK Parti Dalaman Belediye başkan adayı Muhammet Karakuş, AK Parti İlçe yönetimi, İYİ Parti Dalaman belediye başkan adayı Dr. Sedat Kızıl, Demokrat Parti Dalaman Belediye başkan adayı Dr. Beyhan Korkut, Edirne Vali Yardımcısı Ali Uysal, kamu kurum amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve davetliler katıldı.

Türkiye’ye örnek bir salon

İşletme sahiplerinden Onur Turgut ; “Mi Lady Güzellik salonunu Dalaman’a kazandırmak için yaklaşık 2 yıl fizibilite çalışmamız oldu.  Bölgemizde böyle bir tesisin olmadığını, Türkiye genelinde böyle bir tesisin olmadığını biliyorum. Hepimize hayırlı olsun, bu mekan sadece bayanlara yönelik inşallah erkeklere yönelikte bir mekan açacağız.” diye konuştu.

“Dalaman’a hayırlı olsun”

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz; “Onur Turgut kardeşimizin Dalaman’a böyle bir işyeri açarak ekonomiye katkı sağlaması ve hizmet açısından gurur verici, kendilerine bol ve bereketli kazançlar diler, hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.” dedi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı