Güneyege Haber

Milletvekili adayı Eylem Tan’dan teşekkür mesajı

Ak Parti Muğla Milletvekili adayı Eylem Tan; “Beni bağrına basan, teveccühlerini, iyi dileklerini ve güzel dualarını benden esirgemeyen güzel memleketimin güzel insanları, sizlere minnettarım”

Seçim çalışmalarında gösterdiği yoğun çaba ile dikkatleri üzerine çeken ve vatandaşlardan tam not alan AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Eylem Tan, 24 Haziran’ın ardından teşekkür mesajı yayımladı.

Tan, mesajında; 24 Haziran Pazar günü ülkemizin ve milletimizin bekasını ilgilendiren çok önemli bir seçim sürecini geride bıraktık. Gerek öncesinde gerek sonrasında milletçe demokratik olgunluğun gereklerini yerine getirdiğimize inandığım bu süreçte farklılıklarını zenginlik olarak görerek saygı ve sevginin egemen olduğu bir seçim sürecine katkı sunan tüm vatandaşlarımızı kutluyor, bu demokrasi sınavında gece gündüz demeden çalışan tüm arkadaşlarımı yürekten tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

24 Haziran seçiminin ardından yeni bir sisteme geçişin de ilk adımını attıklarını dile getiren Tan; “Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi olarak adlandırdığımız bu sistemin bir devlet yönetim modeli olarak hayata geçirilmesinin mimarı elbette ki AK Parti’mizin Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu tarihi seçimin galibi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’mizi yürekten kutluyor ve “BİRLİK, BEREKET, BOLLUK” sloganıyla çıktığımız bu kutlu yolculuğumuzun ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Eylem Tan, açıklamasını şöyle sürdürdü; “24 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olduğum günden 24 Haziran’a kadar benim yegâne amacım bir neferi olduğuma inandığım bu kutlu yolculukta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda başkan seçilmesine ve AK Parti’mizin birinci parti olarak en güçlü şekilde mecliste temsil edilmesine mümkün olan en büyük katkıyı sunmaktı. Bu amaç doğrultusunda gece gündüz demeden ekibimle birlikte ilçe ilçe, sokak sokak, ev ev dolaştık. Yaptığımız çalışmalarla ilgili takdiri siz saygıdeğer hemşerilerimin ferasetine bırakıyorum. Her şeyden önce ekip ruhunun en iyi örneğini sunduğumuza inandığım milletvekili adaylık sürecinde birlikte çalıştığımız değerli dava arkadaşlarım Sayın Mehmet Yavuz Demir, Sayın Yelda Erol Gökcan, Sayın Muhittin Kayabaş, Sayın Hüseyin Zafer Alkaya, Sayın Kadir Dağlı ve Sayın Arif Sert’e teşekkürlerimi sunuyorum. Yine bu çerçevede yaptığımız tüm çalışmalarda desteklerini esirgemeyen İl Başkanımız Sayın Kadem Mete ve yönetimine, İl Kadın Kolları Başkanımıza ve yönetimine, İl Gençlik Kolları Başkanımıza ve yönetimine, ilçe başkanlarımıza, ilçe kadın kolları başkanlarımıza, ilçe gençlik kolları başkanlarımıza, mahalle başkanlarımıza ve teşkilatımızın tüm mensuplarına içtenlikle teşekkürlerimi sunuyorum. Çalışmalara başladığımız ilk günden son güne kadar gittiğim her yerde, bulunduğum her ortamda yanımda olan ve attığım her adımda desteğini bana hissettiren başta eşim Mehmet Tan’a, TAN GROUP ailesine ve COŞKU ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI’NIN kıymetli çalışanlarına da teşekkürlerimi iletiyorum. Ve tabi ki benim güzel memleketim, canım Muğla’m, en büyük teşekkürü sen hak ediyorsun. Gittiğim her yerde, katıldığım her programda beni bağrına basan, teveccühlerini, iyi dileklerini ve güzel dualarını benden esirgemeyen güzel memleketimin güzel insanları, sizlere minnettarım. Siyaset uzun ince bir yol, yarınlarda yeni yolculuklarda buluşmayı ümit ettiğim siz değerli hemşerilerime en içten, en kalbi sevgilerimi iletiyor ve bir kez daha 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

Son Haberler