Güneyege Haber

Muğla ASKF Ödül Töreni 15 Aralık’ta yapılacak

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından bu yıl 25'incisi düzenlenecek ''Spor gecesi ve ödül töreni'' 15 Aralık Cuma günü yapılacak.

797

Muğla’da sporda başarı yakalayan ve spora hizmet edenlerin ödüllendirileceğe gece Muğla CNS Salonu’nda yapılacak. Hazırlıkların sürdüğü geceye katılmak isteyenlerin Muğla ASKF’ye müracaat etmeleri gerektiği ifade edildi.  Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu resmi web sitesinden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi;

”Federasyonumuzca 25.si düzenlenecek olan “Amatör Spor Gecesi ve Ödül Töreni” 15 Aralık 2017 Cuma günü Saat 19.00′da CNS Tesisleri’nde Kötekli/Muğla’da yapılacaktır.

Törende 2016-2017 spor sezonunda başarılı olmuş sporcu ve takımların ödülleri verilirken, amatör spora yardım ve destekte bulunun kişi ve kuruluşlara şükran plaketleri verilecek, ayrıca amatör spora yer ve önem veren basın ve yayın kuruluşları da ödüllendirilecektir.

Spor ailemiz ile birlikte olmayı planladığımız bu geceye ilimiz yetkililerinin, spor kulüplerimizin, antrenör, hakem, gözlemci, saha komiseri, il temsilcilerimiz, basın ve yayın kuruluşlarımız kısacası sporun içerisinde olan ve spora destek vermek isteyen herkesin katıldığı bir gece olmasını diliyoruz.

Söz konusu geceye katılmak isteyenler federasyonumuzdan rezervasyon yaptırabilirler.”

– Berkay Göcekli