Güneyege Haber

Klasik Araç Sahiplerinden Öğrencilere Yardım

10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ün 79’uncu ölüm yıl dönümünde Bodrum’da yaşayan klasik araç sahipleri, Vedat Türkmen Ortaokulu’nda bulunan yardıma muhtaç öğrencilere ayakkabı hediye etti.

Bodrum’da buluna Turkish Classic Car üyeleri Turgutreis Mahallesi’nde bulunan Vedat Türkmen Ortaokulu’na yardımda bulundu.

Yaklaşık 15 klasik otomobilleri ile okul önüne gelen dernek üyeleri yardıma muhtaç öğrencilere ayakkabı hediye etti. Okul önüne gelen araçları okul bahçesinde izleyen öğrenciler dakikalarca araçlardan gözlerini alamadı.

Teneffüs saatinde gerçekleştirilen etkinlikte öğretmenler ise araçlarla bol bol fotoğraf çektirdi. Okul bahçesinden dışarı çıkmaları yasak olan öğrenciler ise klasik otomobillere uzaktan bakmakla yetindi.

Etkinlik için dernek üyelerine teşekkür eden okul aile birliği başkanı Burcu Akalan, “Böyle bir günde öğrencilerimize destek çıkan dernek üyelerine teşekkür ediyoruz. Okulumuzda ilk kez böyle bir etkinlik oldu. İnşallah daha güzel etkinlikler de yaparız” ifadelerini kullandı.

Turkish Classic Cars ve Turkish Classic Murat 124 Gurubu Başkanı Ozan Aydın ise, bu tip etkinliklere devam edeceklerini söyleyerek, “Mustafa Kemal Atatürk’ün 79’uncu ölüm yıldönümünde Vedat Türkmen Ortaokulu’nda bulunan 25 öğrencimize ayakkabı yardımında bulunduk. Bu tip etkinlikleri gurup olarak her zaman yapmayı düşünüyoruz. Bundan önce de birçok etkinliğe imza attık. Bugün öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle buluştuk” dedi.

Son Haberler