Güneyege Haber

Öğrencilerden Anıtkabir ziyareti

Ortaca’da, DLM Turizm Seyahat Acentesi “Ata’ya Ziyaret” sloganıyla kampanya başlatarak Ankara turu düzenledi. Tura ilk katılan Özalp Koleji öğrencileri ve idarecileri oldu.

DLM Turizm Seyahat Acentesi organizasyonu ve Ortaca Kaymakamlığı, AnadoluJet ile YDA Havalimanı desteğiyle gerçekleştirilen gezi kapsamında 34 kişilik kafile Dalaman Havalimanı’ndan uğurlandı.

Öğrencilere özel tur paketi yaparak Ata’ya ziyaret gezisi düzenlemeye başladıklarını aktaran DLM Turizm Seyahat Acentesi sahibi Ali Mürşit Yağmur:

“Firmamız; Ortaca Kaymakamlığı, YDA Havalimanı ve AnadoluJet destekleri ile Ankara turu başlattı. Tur ile öğrencilerin Anıtkabir’i ziyaret etmesini sağlıyoruz. Öğrencilerden başlayan projemizi genişleterek bütün bölgede devam ettirmek istiyoruz. Turumuzu Ata’mızı ziyaret olarak gerçekleştiriyoruz. Tur programını okul idarecilerimizle de görüşerek planladık. Uçakla gidiş-dönüş, otelde 1 gece konaklama, sabah ve akşam yemeği dahil Anıtkabir ve Ankara turu, tur ücretini ise sadece 349 lira olarak belirledik. Görmeyen kalmasın, Uçmayan kalmasın, Gezmeyen kalmasın” dedi.

DLM Turizm Seyahat Acentesi sahibi Ali Mürşit Yağmur ile Özalp Koleji kurucusu Tarık Özalp, geçtiğimiz günlerde bir araya gelmiş ve yapılacak turla ilgili bilgi alışverişinde bulunmuşlardı.

Son Haberler