PAYLAŞ

sevikoglu

Bölgemizde faaliyet gösteren Şevikoğlu Marketler zinciri toplamda 25’nci, Dalyan’daki 4’ncü mağazasını kendi binasında hizmete açtı.
Ortaca’da 1996 yılında hizmete başlayan Şevikoğlu Market, o günden bu yana marketler zinciri haline gelerek Muğla İlinin 7 ilçesinde 24 mağaza ile hizmet vermekteydi. Dalyanda kendi arazisi üzerine kurduğu bölgedeki 25’nci, Dalyandaki 4’ncü mağazasını da açan Şevikoğlu Marketler zincirinin hedefi ise tüm Muğla’da hizmet verebilmek.

[youtube id=”4Yi3URKD89c” align=”right” mode=”normal” autoplay=”yes” grow=”yes”]

Dalyan mağazasının açılışına Ortaca Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, İlçe Emniyet Müdür Vekili Hüseyin Başkan, AK Parti Dalaman İlçe Başkanı Mehmet Orhan, CHP Ortaca İlçe Başkanı Mehmet Sertkaya, MHP Ortaca İlçe Başkanı Sadık Gün, Ortaca Esnaf Odası Başkanı Hüsamettin Karaşahin ile birlikte bölgenin işadamları ve vatandaşlar katıldı.
Bu tarz iş yerlerinin açılışına sevindiğini vurgulayan Ortaca Kaymakamı Fatih Ürkmezer, ‘’Ülkemiz zor günlerden geçerken yatırımlar devam ediyor. Bunlarda hem yöremizin, hem ülkemizin geliştiğini gösteriyor. Burada yapılan her türlü yatırıma bizde destek olmaya çalışıyoruz. Şevikoğlu markası altında görev yapan arkadaşlarımızda bu yöreye ve Dalyan’a olan inançlarını gösterdiler ve Dalyan’a 4’ncü şubeyi açmayı Allah onlara nasip etti. Umarım yatırımlarına devam ederek ülkeye hizmet etmeye devam ederler. Hayırlı uğurlu olsun’’ ifadelerini kullandı.

sevikoglu1

Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik ise Şevikoğlu şubelerinin 250’ye kadar çıkmasını temenni ettiğini belirtti.
İş adamlığının bisiklet sürmek gibi olduğunu anlatan Karaçelik, ‘’durmanız halinde düşersiniz sürekli pedal çevirmeniz gerekir. Şevikoğlu’nun da pedal çevirmeye devam edeceğine inanıyorum. İnşallah Allah bol kazançlar nasip eder. Yeni iş yerinin herkese hayırlı olmasını diliyorum’’ diye konuştu.
Yeni mağazalar açarak hizmet alanlarını daha da genişletmek için çalıştıklarını dile getiren Şevikoğlu Mağazaları yönetim kurulu başkanı Osman Şevik, 25’nci mağazalarını açtıklarını ifade etti.
Şevik, ‘’1996 yılından bu yana Muğla ilinin 7 ilçesinde hizmet vermekteyiz. Kemer ve Yatağan arasında faaliyet gösteriyoruz’’ dedi.
Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından katılımcılar mağazayı gezdi.
– advertorial çalışmadır.
PAYLAŞ