15 TEMMUZ 2016 ASKERİ DARBESİ VE MUHALEFETİN MARİFETLERİ    

— AMERİKAN DERİN DEVLETİ (FBI VE CIA) VE ALMAN İSTİHBARATI DESTEKLİ FETÖ KÖKENLİ 15 TEMMUZ ASKERİ DARBESİ saat akşam 8 itibariyle Tüm Türkiye’de başlamış olup 9.30 civarı askeri tankların İstanbul köprülerini tek yönlü kapatması ile ortaya çıkmıştır.

— CUMHURBAŞKANI ERDOĞANIN Marmaris Otluk koyunda tatil yaptığını öğrenen hain komutanlar, sat komandoları ile Cumhurbaşkanının kaldığı otele 2 helikopterle saldırıya geçmişlerdir.

—- SAAT AKŞAM 9 DAN BAŞLAYARAK , öncelikle Ankara ve İstanbul’daki TRT binaları , Türksat , Dijitürk, ve Kanal D gibi yayın organlarını ele geçiren darbeciler , TRT ekranlarında yayını keserek ‘’Yurtta Sulh Konseyi ‘’ olarak iktidara el konulduğunu ilan etmişlerdir.

— SAAT AKŞAM 11 CİVARINDAN İTİBAREN ANKARA SOKAKLARIDA zırhlı tank birlikleri insanları paletleri altında ezerken, DARBECİ GÜCLER bazı resmi binalara baskın yaparak ele geçirmişler,  DARBECİLER, Ankara’da F16 uçakları ile sokaktaki insanlara uçaktan ateş açmışlar ve masum sivil insanları katletmişlerdir.

— SAAT AKŞAM 10.30 larda İstanbul Atatürk havalimanına darbeci askerlerce girilerek uçuşlar durdurulmuştur. Halkın havalimanına gelmesi ile darbeci askerler havalimanından uzaklaştırılmıştır. Bu saatlerde Cumhurbaşkanı bir TV yayınında telefon görüntüsü ile halka hitab etmiştir.

— TÜRKİYE CUMHURİYETİ VE VATANIN TÜM KALELERİ AMERİKA DERİN DEVLETİ DESTEKLİ HAİN FETÖ CÜ DARBECİLERCE TESLİM ALINMIŞTIR. Tüm kuvvet komutanları derdest edilerek darbecilerce elleri kelepçelenip bir yerlere hapsedilmiştir.

—BU KADAR ACIMASIZ DAVRANIŞLARLA 254 KİŞİ VATANI İÇİN ŞEHİT OLMUŞ, 3500 kişi de yaralanmıştır.  Bu kadar zulüm karşısında, vatan elden giderken sol kesim ilk zamanlarda’’ Erdoğan gidecek, AKP nin sonu gelecek’’ sevdası ile kalleş darbeyi sosyal medyada övgüye başlamışlardır. ‘’İyi oldu, bravo asker, olacağı buydu ‘’ cümleleri sol kesimde yükselmeye başlamıştır.

— GERÇEK HALK, kalleş askeri darbeyi püskürtmek için ellerinde Türk bayrakları ile tankların önüne yatarken, tankların üstüne çıkarken, göğsünü darbeci askerlerin mermilerine siper ederken veya darbecileri işgal ettiği havaalanını, emniyet müdürlüğünü korumaya çalışken, sol kesim DARBEYİ DESTEKLEME cihetine gitmiştir. Olayın ciddiyetini anlamaya başlayan sol kesim bu sefer partililerine  ‘’evinizden çıkmayın’’ talimatı geçmiştir. Bu sefer işin daha da kötüsü sol kesim marketlere hücum edip yiyecek stoklamaya girişmiştir. Ayrıca MUHALİF  KESİMCE BANKAMATİKLERE hücum edilerek toplu para çekilip ülkede kaos –kargaşa yaratılmaya çalışılmıştır. Yine MUHALİF KESİM PETROL İSTASYONLARINA HÜCUM EDİP depolarını fulleyerek akaryakıt kıtlığı yaratma cihetine gitmiştir.

— SOL KESİM, CUNTACI DARBEYİ ZAFER OLARAK ALGILAMIŞ, ‘’Erdoğan gitsin de kim gelirse gelsin’’ edasıyla ‘’Cumhurbaşkanı Erdoğan Yunanistan’a kaçtı, Almanya’ya kaçtı, Rusya’ya kaçtı, Almanya Erdoğan’ı Almanya kabul etmedi, Hollanda kabul etmedi ‘’naraları atmaya başlamışlardır.

— CUMHURBAŞKANI ERDOĞANIN, MARMARİSTEN DALAMANA GELİP,   Dalaman havaalanından, İstanbul Atatürk havaalanına sağ salim ulaşıp TV lere çıkması ile ve vatanını seven Türk halkının darbecilerin tanklarını püskürmesi emniyet güçlerinin de bastırması ile  başarılı olamayacaklarını anlayan hain cuntacı darbeciler ERTESİ SABAH polise teslim olmaya başlamışlardır.

—  DARBECİLERİN TESLİM OLMAYA BAŞLAMASI ile halkın destanını karalamak için MUHALİF KESİM bu sefer ‘’kınalı kuzulara zulüm yapılıyor’’ yaygarasına başlayarak Cuntacı askerleri masum gösterip halkı zulüm yapanlar durumuna düşürme gayreti ile karalama kampanyasına girişmişlerdir. MUHALİF KESİM dah a da ileri giderek ‘’YOBAZLARCA ASKERİN BAŞI KESİLDİ ‘’yalanını uydurmaya başlanılmıştır. Daha da ileri giderek İŞİD çilerin Irak askerlerini kesen resimlerini fotoşopla değiştirip ‘’Türk halkı Türk askerinin boğazını keser’’ gibi sahte resimler ile Türk halkının kahramanlına gölge düşürmeye çalışıp darbecileri haklı gösterme gayreti içine girmişlerdir.

— SOL KESİM, TÜRK HALKININ BAŞARISI İLE ASKERİ DARBENİN bastırılmasını hazmedemeyip CUNTACI DARBESİNE karşı çıkmak yerine 254 şehit ve 3500 yaralıya rağmen darbeye SENARYO, OYUN, TİYATRO vs diyerek karalama kampanyası başlatmışlardır. CUNTACI DARBECİLER BAŞARSAYDI derhal meclis lağvedilir partiler kapatılırdı. Derhal sıkıyönetim ilan edilir Cumhurbaşkanı ve hükmet hapsedilirdi. Belki de idam edilirdi. Anayasa mahkemesi lağvedilir, parti başkanları hapse atılırdı. TC nin adı ‘’TÜRKİYE İSLAM Cumhuriyeti ‘’olarak değişirdi.   Türkiye Amerikan mandası olurdu.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı