Ak Parti’de Hakan Fevzi İlhan güven tazeledi

Ortaca’da yapılan Ak Parti İlçe Kongresi’nde Hakan Fevzi İlhan başkan seçildi.

Ortaca’da yapılan Ak Parti İlçe Kongresi’nde Hakan Fevzi İlhan başkan seçildi.

Bahçelievler Çok Amaçlı Salonu’nda Kovid-19 salgını tedbirleri kapsamında alınan önlemler çerçevesinde gerçekleştirilen kongreye tek liste halinde gidildi.

Ak Parti İlçe Başkanı Hakan Fevzi İlhan, kongrede yaptığı konuşmada, hizmet getirmek için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Bölgede devam eden 6 aylık turizmin yıl boyunca sürmesini sağlayarak istihdama katkı sağlamanın önemine değinen İlçe Başkanı İlhan; “Sarıgerme’de otellerde 3 bin 500 kişi çalışıyor. Bu vatandaşlarımızın 2 bini sezonluk çalışıyor. Yeni tesislerle kültür, golf, sağlık, futbol turizmi gibi farklı seçenekleri değerlendirmeliyiz. Bu konuda vekillerimizin de gerekli desteği vereceğinden eminiz.” diye konuştu.

Seçim öncesi verilen sözlerin yerine gelmesi için çalıştıklarını vurgulayan İlhan, İztuzu Sahilinin işletmesinin belediyeye kazandırıldığını anımsattı.

İlhan; ”Olimpik yüzme havuzu ve futbol sahası yapılıyor. Parke çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Cumhuriyet Mahallesinde hal yolu olarak geçen kısmı asfalt yapmamız gerekiyor. Seçimde bu çalışmanın sözünü vermiştik. Bu konuda il başkanımızdan destek bekliyoruz. 3 kilometreye yakın bu yolun sıcak asfalt yapılması için kendisinden destek bekliyoruz. İlçeye Fen Lisesi kazandırmalıyız. Yeri hazır. Muğla’da LGS sınavına giren 650 öğrenciden 200’ü Ortaca’dan çıkıyor. Ortaca LGS’de ilin birinci ilçesi ama biz öğrencilerimizi farklı illere gönderiyoruz. Ortaca’ya 100 yataklı çok güzel bir hastane kazandırdık. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Bölge insanımızın daha iyi hizmet alması amacıyla hastanemizi B sınıfına çıkarmalıyız. Bu konularda da vekillerimizden destek bekliyoruz.” diye konuştu.

Hakan Fevzi İlhan başkanlığında oluşan ilçe yönetim kurulunda şu isimler yer aldı; Ahmet Ayhan, Ahmet Topçu, Ali Deveci, Alper Yalılı, Bayram Çengel, Berna Erdem, Bilal Güvenç, Bihter Orhan Özdemir, Doğan Can Gün, Erol Güzel, Hakkı Alper Altın, İsmail Kuru, Kaan Hacıkadiroğlu, Mahmut Tunçer, Mesut Özcan, Nalan Kocapınar, Sadık Ergen, Sevil Kargılı, Tayyip Talha Oklu.

Yorum
Başa dön tuşu