Akşener; “Dalaman yangınını grup toplantısında gündeme getireceğim”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Muğla ziyaretleri kapsamında geldiği Dalaman’da, yangın çıkan kağıt fabrikası önünde vatandaşlarla bir araya geldi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Muğla ziyaretleri kapsamında geldiği Dalaman’da, yangın çıkan kağıt fabrikası önünde vatandaşlarla bir araya geldi.

Akşener’in Muğla programı Milas’ta esnaf ziyareti ile başladı. Akşener ardından Yatağan’da halka seslendi. Daha sonra Menteşe ve Marmaris programlarının ardından Akşener, Şehit ormancı Görkem Hasdemir’in evine taziye ziyaretinde bulundu.

Ziyaretler kapsamında Dalaman’da kağıt fabrikası önünde toplanan partililer ve vatandaşlarla bir araya gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Dalaman ve Marmaris’te çıkan yangınları grup toplantında gündeme getireceğini ve konuya dikkat çekeceğini vurguladı.

Vatandaşların şikayetlerini ve beklentilerini dinlemek için ülke genelinde geziler yaptığını söyleyen Akşener; “Muğla’da esnaflarımızı gezdik. Şimdi de yangının olduğu bölgede sizlerle beraberiz. Çarşamba günü grup konuşması yapacağım. Grup konuşmasının içinde Muğla’da yanan yerlerle ilgili açıklamamızı yapacağız. Muğla’da nereye gittiysek herkesten yangınlarla ilgili şikayetler duyduk. Bizde burada nefes almakta zorlanıyoruz. Buraya dikkat çekeceğiz. Türkiye saldım çayıra mevlam kayıra modeliyle yönetiliyor. Biz, ‘Kanal İstanbul ihalesine girmeyin, para ödemeyeceğiz’ dedik. Sayın Cumhurbaşkanı diyor ki, ‘söke söke sizden alırlar.’ Sanki bu ülkenin değil başka yerin Cumhurbaşkanı. Marmaris yangını ‘akıllı’ yangın, burada vatandaşlar zehir soluyor. Bugünün yöneticileri için insanın hiç kıymeti yok. Biz buraya dikkat çekeceğiz, takibini yapacağız. Göreceksin sonra ağalar buraya gelecek.” dedi.

Yorum

Başa dön tuşu