ANADOLU ve TÜRK MİLLETİ İNSANLIĞIN KADERİNİ BELİRLEYECEK..

Gıda tedarik zinciri kırılmadan Türk devleti, gerekli  önlemleri  almalı ve halkımızı korumalıdır..

Küreselciler,  ülkelerin gıda ve su  konularında tekel  oluşturdular..   İstedikleri ülkenin gıda ve su fiyatları ile oynuyorlar. Fiyat artışlarının arkasında büyük bir plan ve akıl var. İlerleyen günlerde de ülkeleri zor duruma sokmak içinde kıtlık oyununu devreye sokacaklar..

Perşembenin gelişi, çarşambadan bellidir.. Tedbir alınmazsa yarınlarımız kararır kalır.. Halkımız açlık ve yokluk ile karşı karşıya kalabilir.. Milletimizin geleceği başkalarının merhametine bırakılamaz..

Petrol konusunun   İngiltere’yi  ne hale getirdiğini  gördük…

Yeni Dünya Düzeni için Devletleri  ve halkları zor duruma sokmak ve KORKU İMPARATORLUKLARI YARATMAK  Küreselcilerin en büyük kozu..

Virüs, virüsün yeni yeni isimli atakları, kapanmalar, aşı tartışmaları, tedarik zincirinin kırılmaları, sokakların karışması, kaos ve kargaşalar,iklim değişikliğinin tarım ve hayvancılığı olumsuz etkilemesi, tabi afetler, kuraklık ve kıtlıklar, ekonomik kriz DÜNYAMIZI ve İNSANLIĞI ETKİLİYOR..

KORKU İMPARATORLUĞU her alanda kendini hissettiriyor..  Büyük bir ekonomik kriz dünyayı saracak ve arkasından savaşlar başlayacak…

Hemen hemen neredeyse  her  köşe yazımda Türkiye’nin kuşatıldığını ve özellikle de Suriye’de ülkemizin karşıtlarının yaptığı hamleleri ifade etmeye çalışarak , Suriye’ de Ülkelerin “bilek güreşi”  ve vekalet savaşları döneminin bittiğini, sahaya ORDULARIN ineceğini anlatmaya ve bu konuya dikkat çekmeye çalıştım.. O günler geldi kapıya dayandı.  Libya-Suriye ve Kafkasya gergin.. Erdoğan-Putin Soçi de görüştü bakalım sahaya nasıl yansıyacak. İran ise Azerbaycan’a meydan okudu ve sınırlarında ki mayınları kaldırıp, sınıra asker yığdı. Türkiye hemen karşılık verip, İran sınırında ki mayınları temizleyip,  İran sınırına asker yığınağı yaparak, İran’a karşılık verdi.. SONBAHAR  SERT GEÇECEK GİBİ..

Sonbahar ne kadar SERT geçerse geçsin KAYBETMEYECEĞİZ.. TÜRKİYE HAZIR..

KADİM DEVLET tam saha tüm coğrafyada faal ve tetikte.. YILLARDIR BU GÜNLERİN HAZIRLIĞI YAPILDI.

Atatürk’ten bu güne BİN YILLIK HESAPLAŞMA HAZIRLIĞI sessizce yapıldı.. TARİHLER BELLİ.. İŞARETLER yıllar öncesinden verildi ve PLANLAMASI YAPILDI.  Bu sözlerimi hamaset zannedenler BARIŞ MANÇO ve KAYALARIN OĞLU şarkısını dinlesin. Şarkının sözlerinde geçen tarihe ve DOĞUŞ MÜJDESİNE şahitlik etsin.. O şarkı TÜRK SIRRINI BİLENLERİN  yıllar öncesinden , yıllar sonrası GELECEK OLAN NESİLLERE verdiği MESAJDIR.. Bu konuda ilim adamlarımızca yazılmış bir çok eser var. Bulup okuyabilirsiniz.

ANADOLU YAYLASI ve TÜRK MİLLETİNİN KADERİ ORTAK. Anadolu coğrafyasında BİR OLANLAR, VAR OLMUŞTUR ve varlığını sürdürmüştür. Türk milleti BİR OLDUĞU ZAMAN DESTANLAR YAZMIŞTIR.. Anadolu yaylası adeta BİR OLMAYI BECEREBİLENLERİN OKULU ve VATANIDIR.

Ben BİR OLALIM diye ısrar etmeyeceğim. Çünkü ; öyle olaylar gelişecek ve yaşanacak ki ŞARTLAR bizi zaten BİRLİK İÇİNDE olmaya, OMUZ OMUZA, GÖNÜL GÖNÜLE davranmaya götürecektir..

TÜRKLER ve ANADOLU YAYLASI, DÜNYANIN ve İNSANLIĞIN KADERİNİ ÇİZECEKTİR. Bu sözlerimi hamaset zannedenler çok kısa zaman içinde başlayacak olan olaylar yaşandıkça beni anlayacaktır..

Allah devletimizin, ordumuzun, milletimizin ve tüm insanlığın yardımcısı olsun. ZOR GÜNLER KAPIMIZIN EŞİĞİNDE…

Not : bu yazıyı kaleme aldıktan sonra sosyal medyadan, Gazetemiz köşe yazarlarından Süleyman Şahin ağabeyimizin vefat haberini üzüntü ile öğrendim. Kendisine Allahtan rahmet diliyorum. Ailesinin ve Güneyege Gazetesi camiasının başı sağ olsun..

Yorum
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu