ANADOLUNUN BAĞRINDA KORUNAN  BÜYÜK SIR..

Defalarca konu ettiğim ve defalarca yazdığım SIKINTILI ve ACILI döneme kapı araladık. Felaket tellallığı yapmak için yazmıyorum. Tam tersine BAŞARACAĞIZ ve bu başarının ağır bedelleri var. Bu bedelleri de  ödeyeceğiz. Yaşanacak acılara hazır olmak adına,  erken uyarı misali  konuları köşeme taşıyorum.

Yaşlı dünya korkunç bir mücadeleye şahitlik ediyor. Bu mücadele insanlığı acı, kan, ölüm ve göz yaşına boğuyor. MAVİ KANLILAR ile AL KANLILARIN mücadelesi, en acılı evreye evrildi. Yaşlı Dünya  bu mücadeleye defalarca şahitlik etti. Bu mücadeleye şahitlik eden son insanoğlu nesliyiz.. MU KITASI ile ATLANTİS arasında yaşananlar ne ise bu gün yaşadıklarımız da odur. MU KITASINI BATIRANLAR bu gün bize saldıranlardır. ŞANSLIYIZ çünkü  ATLANTİSİN ÇOCUKLARINI ve HAMLELERİNİ BİLİYORUZ..

Türk milletinin BÜYÜK BİR GÖREVİ VAR. Sizler buna ister TARİHİ MİSYON , isterseniz İLAHİ GÖREV  diye ad verin. İNSANLIK ADINA TÜRK MİLLETİ   ATEŞTEN GÖMLEĞİ GİYECEK.. Bu mücadele de TÜRK’ÜN SIRRI “ Milletçe Birlikte Hareket Etmektir.” TÜRK MİLLETİ birlikte hareket ederse ortaya TÜRK MUCİZESİ çıkar. Mesele BİR OLMAKTA..  İster ALLLAH , isterseniz KOZMOZ deyin ama bu mücadele için BİR ve BİRLİKTE OLMAMIZ isteniyor. Yaşadığımız felaketlerin tüm sebebi BİRLİK OLAMAMIZDAN KAYNAKLANIYOR. Bu felaketler BİZ BİRLİK İÇİNDE OLANA KADAR DEVAM EDECEKTİR.  Yangınlar, seller yaşadık ve acılar karşısında tüm farklılıklarımız bir kenara bırakıp, KENETLENDİK. Acılar ve felaketler TÜRK MİLLETİNİ KENETLİYOR. Bu durum bugün de dün de tarih boyu böyle oldu ve bundan sonra da böyle olacaktır.KENETLENEMEZSEK ACILARIMIZ DEVAM EDECEKTİR . Lütfen acılar ve felaketler başımıza gelince ümitsizliğe düşmek yerine KENETLENMENİN ve MİLLETÇE BİR OLMANIN YOLUNU BULALIM. Bulalım ki felaketleri defedelim.. KÖTÜ GÜNLER EŞİKTE..

Yukarıda konuyu açıklamak adına yazdıklarıma bakarak da İÇİNİZ KARARMASIN.  ANADOLUNUN BAĞRINDA AÇIKLANMAYI BEKLEYEN “BÜYÜK BİR SIR “ var. Bu sır;  ÜÇ BİN YIL ÖNCESİNDEN GELEN BİR MESAJLA ATATÜRK’E ULAŞTI ve Rahmetli  Atatürk bu sırrı koruma altına aldı. BU SIR AÇIKLANDIĞI GÜN, DÜNYADA TÜM DENGELER DEĞİŞEKTİ. Bu sır için ATATÜRK ŞEHİT EDİLDİ. Atatürk’ün dışında da bu güne kadar  nice vatansever devlet adamı, siyaset adamı, ilim adamları şehit edildi. Ülkemiz de darbeler , idamlar , kaoslar hep bu SIRRIN AÇIĞA ÇIKMAMASI için BİZLERE YAŞATILAN ACILAR oldu.. 85 yıldır bu sırrın açıklanmasını bekliyoruz ve GÜN YAKLAŞIYOR az kaldı 2023..

Mesaj  MAYA TABLETLERİNDEN ve ÜÇ BİN YIL ÖNCESİNDEN. Lütfen tablette yazılanları dikkatli okuyun..     “Üç Bin Yıl sonra  Üç  tarafı denizlerle kaplı ana karada ORTAYA ÇIKACAK  YILDIZLARIN ÇOCUKLARI.”  “ SALDIRACAKLAR,saldıracaklar hiç bıkmadan KARA ELBİSELİLER.”  “ Koruyacak Tanrı GÖK YÜZÜNDEN GELENLERİN ÇOCUKLARINI.” “ Ve O gün bir tepenin üzerinden yükselecek koyu Gümüş renkli  İkiz Yıldız.”

Yukarıda maya tabletlerinde yazılanlara göre sayısız saldırılara uğrayacağız, ağır bedeller ödeyeceğiz ama TANRI TARAFINDAN KORUNACAĞIZ… Bu tabletler İNGİLİZLERİN ELİNDE.. Benzer mesajlar SÜMER TABLETLERİNDE ve TİBET TABLETLERİNDE de var.. Rahmetli Kazım Mirşan hocamız bir çok eserinde ve makalesinde de bu konularda çok net belgeler ortaya sunmuş ve 2023 yılını işaret etmiştir.. Yine araştırmacı yazar Haluk ÖZDİL  yazdığı KOD 5 adlı eserinde bu konularla ilgili ilginç bilgiler vermektedir. Ayrıca ATATÜRK’ÜN  VASİYETİ  KONUSU,  yine bu konular ile ilgili ve bağlantılıdır. Vasiyet ile ilgili konuları araştıran onlarca araştırmacı yazar eserlerinde ilginç tespitler yapmış ve belgeler ortaya koymuşlardır. ATATÜRK,  Ankara’nın göbeğinde DEVLET MAHALLESİ kurmuş , cadde ve sokaklarına verdiği isimler ile Türk milletine hedefleri adeta kodlamıştır. Yine bu mahallede MAYA DİLİNDE bir sütuna yazdığı SIR mesaj vardır..

1999 da ABD başkanı  Clinton “ 21.yy. yeni bir başlangıç olacak ve bu yeni başlangıcın ANAHTARI TÜRKİYEDİR.. diyordu..

Kısacası yaşadığımız vatan toprağı YENİ DEVRİN DOĞACAĞI  KUTSAL KOZMİK MERKEZDİR..

Şimdilik ön bilgiyi vermiş olayım ve bu sırrın ayrıntılarını, Atatürk’ün bu sırrı neden saklayıp, 80 yıl sonra açıklanmak üzere sakladığını ve bu sırrı saklamak için devletin içinde kurduğu ÖZEL BİRİM hakkında haftaya bilgiyi aktaralım.. 18 Ağustos  bu mesajın SIRLANIŞININ YIL DÖNÜMÜ olduğu için bende 18 Ağustos günü bu yazıyı kaleme aldım.

KORKMAYIN, TÜRK MİLLETİ RAHMANİ ve GÖREVLİ MİLLETTİR.. ALLAH BİZİMLEDİR..

Yorum
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu