üstbilgi relşam

Başkan Ceylan’dan “Özel” Kahvaltı

Köyceğiz Belediyesi, 3 Aralık 2018 Engelliler Haftası nedeniyle, Köyceğiz Belediyesi mesire kamp yerinde ilçedeki engelliler ve aileleri adına bir kahvaltı programı organize etti.

Kadın, Aile ve Engelli Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinliğe Köyceğiz Kaymakamı Erdinç Dolu, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ, Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Ölemez, daire amirleri, engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı. Kahvaltı programında bir araya gelen engelliler, doyasıya eğlendi.

Satır İçi Makale

Başkan Ceylan, programda yaptığı konuşmada; “Bizler burada bu anlamlı kahvaltıda bir araya geldik. Birlikte olmak son derece önemli. “Hepimiz Engelli Adayıyız”, engelli olmanın bir kusur olmadığını ve her sağlıklı bireyin bir gün engelli olma ihtimalinin bulunduğunu belirterek, İnsanlar doğuştan bazı engellerle dünyaya gelebileceği gibi bazı sebeplerden dolayı da engelli kalabilir. Normal hayatımızı sürdürürken başımıza neyin gelebileceğinin muhasebesi yapmak gibi bir imkânımız yok. Yani her sağlıklı insan bir engelli adayıdır. Bedensel sorunlar bir şekilde çözülüyor, yeter ki zihinlerimiz ve gönlümüz engelli olmasın, Bizim belediye olarak görevimiz sizlerin engellerini ortadan kaldırmaktır.” dedi.

Yorum

Makale İçeriği Altı
Makale altı
Yorum altı
Başa dön tuşu