Başkan Karaçelik’e teşekkür ziyareti

Ortaca’da yaşayan diyabet hastası Nezahat Öztürk, akülü engelli arabasının temin edilmesini sağlayan Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Mergenli Mahallesinde yaşayan diyabet hastası Öztürk’e, Ortaca Belediyesine yaptığı başvurunun ardından akülü engelli arabası temin edildi. Belediye ekiplerince aracı kullanacağı yol düzenlendi. Rahatsızlığı nedeni ile yürümekte güçlük çeken Öztürk, akülü engelli arabasına kavuşmasını sağlayan Belediye Başkanı Hasan Karaçelik’e çiçekle teşekkür etti.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile yaptıkları çalışmalardan bir tanesinin de ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım eli uzatmak olduğunu aktaran Karaçelik, Nezahat Öztürk’ün ziyaretinden memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Göreve başladıkları günden bu yana ihtiyaç sahiplerine cenaze, yakacak, afet, gıda, ramazan ayı paketi, giyim gibi çeşitli yardımlar yapmaya devam ettiklerini hatırlatan Karaçelik; “Nezahat hanımın belediyemize başvurusu hızla işleme alındı. Akülü engelli arabayı kullanabileceği yolu düzenlendikten sonra, arabası kendine teslim edildi. Sağlığına kavuşması için iyi dileklerimi sunuyorum. Ziyareti için de teşekkür ederim.” dedi.

Yorum

Başa dön tuşu