Başkan Uzundemir yatırımları inceledi

Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, meclis üyeleri ile birlikte tamamlanan projeleri İnceledi.

Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, meclis üyeleri ile birlikte tamamlanan projeleri İnceledi.

Başkan Uzundemir, belediyenin gerçekleştirdiği yatırımları meclis üyeleri ile inceledi, projelerde gelinen son aşama hakkında meclis üyelerine bilgi verdi ve meclis üyelerinin görüşlerini dinledi.

Başkan Uzundemir ve beraberindeki heyet ilk olarak Cumhuriyet Mahallesi Ahmet Ateş Stadyumunda bulunan Kapalı Yüzme Havuzu kompleksinde değerlendirmelerde bulundu. Ardından heyet, Dalyan Mahallesinde hizmete giren Kafe Kefali gezdi.

Başkan Uzundemir ve meclis üyeleri, daha sonra Akıncı Mahallesinde bulunan futbol sahasında ve Sarıgerme Belediye Tesislerinde incelemelerde bulundu.

Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir yaptığı açıklamada; “Tüm Meclis Üyelerimiz ile birlikte yapımı tamamlanan projelerimizi yerinde inceledik. Projelerimizde gelinen son aşamayı hep birlikte değerlendirdik. Heyet olarak yaptığımız bu incelemelerde projelerimizin vatandaşlarımızın hizmetine nasıl daha verimli şekilde sunulacağının görüşmelerini yaptık.  Yaptığımız her çalışmayı istişarelere dayalı yapıyoruz. Birlik, beraberlikle, ortak fikir ve istişarelerle ortaya koyduğumuz ve tamamladığımız bu projelere destekleri için tüm meclis üyelerimize şahsım adına teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

Yorum

Başa dön tuşu