Başkanlar koltuğu “Geleceğin mimarlarına” emanet etti

Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir ve Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık makamlarını çocuklara emanet etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ilçedeki çeşitli okullardan öğrenciler, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş’u ziyaret etti. Öğrencilere hediye takdim eden Başkan Karakuş, eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Ziyarette makama temsili olarak oturan öğrenciler yapmak istediklerini belediye personeline aktardı.

Çocukların “geleceğin mimarları” olduğunu söyleyen Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, “Sevgili çocuklarımız ışıl ışıl bakan gözleri ile bizlere enerji verdi. Kendilerine yürekten teşekkür ediyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Cumhuriyetimizi emanet ettiği çocuklarımızı önemsiyor ve onlar için var gücümüzle çalışacağımıza söz veriyoruz.” dedi.

Ortaca Cengiz Topel İlkokulu öğrencisi Ahmet Yiğit Sarıtaş, Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir’i makamında ziyaret etti. Sarıtaş, 23 Nisan dolayısıyla Belediye Başkanlığı görevini devir aldı. Bir süre Başkan Uzundemir ile sohbet eden Ahmet Yiğit Sarıtaş, temsili Ortaca Belediye Başkanı olarak Demokrasi ve Şehitler Meydanı’ndaki törene katıldı.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı