BEDEL ÖDETİLSİN

Allah dağına göre kar verirmiş…! Türk Milleti büyük bir millet ve tabiî ki dertleri de büyüklüğü ile doğru orantılı olarak, büyük ve zorlu.Düşmanı bitmez ve tükenmez. Haini ve kriptosu eksik olmaz.Bize benzeyen,biz gibi görünüp, bizden olmayan bir çok insan var. Adı Türk,dini İslam görünen ama ne Türk, ne de Müslüman olmayan, ecnebi soylu insandan geçilmiyor. Biz bunu anlayıp, öğrenene kadar çok ağır faturalar ve bedeller ödedik,ödüyoruz ve aklımızı başımıza devşirmezsek ödemeye de devam edeceğiz. En azından bunu anlamamız lazım.

Genç bir anne ve on bir aylık bebeği şehit edildi..!

Şehit anne ve bebeği ne bir asker, ne de bir polistiler. Bir anne ve bebek. Sadece Anne ve bebek…

Düşmanlarımızın azgınlığı ortada…

İnsanlık,ahlak, şeref ile ilgili gram özellikleri kalmamış siyonist uşaklar.

İlgili Makaleler

Düşmanlarımız İnsafsız ve azgınsa, bizler de KİN ve İNTİKAM duygularımızı ,DİRİ TUTMALIYIZ. Hiç birini affetmemeli ve şehitlerimizin kanını yerde bırakmamalıyız. Bu katiller ağır bedeller ödemeliler. Devletimizin, milletimizin, inanç ve kültürümüzün düşmanlarına yeterince katlandık. Bazı dost bildiğimiz devletlerin, bu katiller sürüsüne sahip çıkmalarına, destek vermelerine hep görmezden geldik. Biz idare eder tavırlara girdikçe başta ABD olmak üzere ,bir çok batılı devlet iyice azgınlaştı. PKK devleti kurmaya kalktı. Güney doğuda ki şehirlerimize gözü diktiler. Türkiye’ye ameliyat yapmaya kalktılar. Kudüs ve Gazze’yi  işgal etmeye kalktılar. Kutsal topraklarda Kilise açılacağını ilan ettiler. Müslümanları mezhep kavgasına düşürmeye  ve Avrupa da ise Türk ve Müslüman karşıtlığını hortlattılar. Tüm bunlara Müslüman devletler arasında karşı çıkan ve direnen Türkiye’den başka bir Müslüman  devlet var mı ?  Yok..!  Türkiyeden  başka bir Müslüman devlet ve Türklerden başka Müslüman bir millette bu soysuzlara karşı da çıkamaz. Düşmanlarımız bunu çok iyi biliyor ve bunun için üzerimize çok geliyorlar ve Devletimize diz çökertmek istiyorlar..

Bir asır önce aynı tezgahı Ermeniler ile kurdular ve ellerine silah verdiler,üzerimize saldılar. Millet-i Sadıka denilen , Türk’lere en sadık millet olan Ermenileri bize düşman ettiler. Ermeni çeteleri, masum Türk köylerini basıp, sivil halkı katlettiler. Yakalanan bu komitacılar ve çetelerin ceza almaması için de bu gün ABD nin yaptığı gibi Osmanlı Hükümetlerine baskılar yaptılar. Görevini yapan Boğazlıyan kaymakamını masum olmasına rağmen, Türk mahkemelerince yargılatıp suçlu diye idam ettirdiler. Türkiyede yaşananları göz önüne getirin aynı tezgahları kurduklarını göreceksiniz. Dün hainler İngiliz elçiliğine sığınıyor ve kraliçe tarafından korunuyordu, bu günde ABD başta olmak üzere tüm batılı devletlerce korunup, kollanıyorlar. Dün hainler İngiltere,Fransa ve Almanya’ya sığınıyorlardı. Bu gün FETÖ ve PKKlı hainlerin kaçtıkları adresler aynı değil mi ?

YETMEZ Mİ BU İHANETLERE SESSİZLİĞİMİZ. Lütfen artık DUR YETER DİYELİM. Sadece devletin değil tüm halkın bu konuda dik duruş göstermesi ve milli refleks göstermesi lazımdır.

Osmanlının son dönemlerinde mecliste Osmanlıya ihanet eden, batılı başkentlerle kol kola olan vekiller vardı. Bu gün de aynı görüntü yok mu..?   Pkk ya terörist diyemeyen , pkk’nın siyasi uzantıları mecliste değil mi ?  Askere,polise kurşun sıkan, güvenlik  güçlerimizi şehit edenlerin cenaze törenlerine katılan milletvekilleri yok mu..?

ARTIK YETER… Milletimize yapılan BU ZULME DUR DEME ZAMANI GELDİ.. Demokrasi,insan hakları, özgürlükler diye diye şehitlerimizin kanı yıllarca yerlerde kaldı. Bu işin şakası falan kalmadı. İster siyasi,ister bürokrat, ister sanatçı veya iş insanı kim olursa olsun, teröre destek veren kim varsa yakasına yapışılsın. Dünya ne der diye bakılmasın. ŞEHİT YAKINLARININ NE İSTEDİĞİNE ve DİLEDİĞİNE BAKILSIN… Bu millet kan ve göz yaşı dökmekten, canlar vermekten yoruldu… yetim ve öksüz kalanların vebalini taşıyamayız. BEDEL İSTİYORUZ. BEDEL…! Türk milletine ve devletine kimsenin  kolay kolay düşmanlık yapmaya cesaret edemeyeceği bir BEDEL Ödetilmesini istiyoruz.

Yorum

Başa dön tuşu