Büyükşehir’den Tatilcilere “Sıcak” Uğurlama

Muğla Büyükşehir Belediyesi ekiplerince Ortaca Tepearası mahallesinde yapılan sıcak asfalt çalışması, dönüş yolundaki tatilcilere sıcak dakikalar yaşattı.

Ortaca Dalyan Mahallesi ile Köyceğiz Kavakarası mahallesinden Muğla Fethiye karayoluna bağlanan yolun Tepearası Mahallesi mevkiinde Muğla Büyükşehir Belediyesi ekiplerince yol trafiğe kapatılmadan yapılan sıcak asfalt çalışması sürücülere zor dakikalar yaşattı.

Dalyan mahallesinden tatilden dönen ve bu yolu tercih eden sürücüler, duruma şöyle tepki gösterdiler; “Yolda asfaltlama çalışması yapıldığına dair herhangi bir işaretleme bulunmuyor. Biz Muğla Fethiye karayoluna kestirmeden ulaşmak için bu yola girdik. Ama maalesef hiçbir işaretleme yapılmayan yolda aniden karşımıza asfaltlama makinaları çıktı. Yoldan geçmeye çalışıyoruz ama aracımız ziftten mahvolduğu gibi bizde daha yola çıktığımız ilk anda yorulduk ve sinirlerimiz bozuldu. Çalışma yapılan yola levha konulup yol trafiğe kapatılabilirdi. Asfalt çalışmasını yapanlar hangi akla hizmet böyle bir çalışma yapıyorlar anlamış değiliz. Böyle bir vurdumduymazlık olmaz.”

Yorum
Başa dön tuşu