Ortaca CHP’de bayramlaşma

İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nde düzenlenen programa, CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, CHP İlçe Başkanı Mehmet Sertkaya, Muğla Milletvekili adayları Mürsel Alban, Av. Burak Erbay, İbrahim Ertürk ve partililer katıldı.

Sertkaya; “Cumhurbaşkanımız her kesimden insanı bir araya getirdi”

Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Mehmet Sertkaya, “Bu bayramı umuda yelken açmış bir şekilde kutluyoruz. Ülkemizin aydınlık insanlarını bir araya getiren bir Cumhurbaşkanı adayımız var. Cumhurbaşkanı adayımızın etrafında her kesimden insanı toplamasının mutluluğunu yaşıyoruz. Seçim çalışması süreci hepimiz için çok yoğun geçiyor. Sonucunun çok güzel olacağına inanıyorum. Sürece verdiğiniz destek için hepinize teşekkür ediyor, emeğinize sağlık diyorum ve bayramınızı kutluyorum. Aydınlık, çağdaş ve adil bir Türkiye’de nice bayramlarda buluşmayı diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Alban; “Hakkı, hukuku, adaleti, eşitliği sağlamak için çalışıyoruz”

Muğla Milletvekili adayı Mürsel Alban; “Bayramı kutlayabilmek için, ülkede bayramların yaşanabilir hale gelmesi lazım. Biz bu düzene son vermek için yollardayız. Demokrasiyi yaşatmak için sahadayız. Biz hakkı, hukuku ve eşitliği getirmek için çalışıyoruz. Mücadele ediyoruz. Bu mücadelenin karşılığını iktidar olarak almalıyız. Hakkın, hukukun, adaletin geleceği gündür 24 Haziran seçimleri, biz hakkı, hukuku, adaleti, eşitliği sağlamak için çalışmalarımıza son ana kadar devam edeceğiz. Yılmayacağız, korkmayacağız. Çünkü biz başarıyoruz. Çünkü biz kazanıyoruz. Karanlıklar yıldırmasın sizi, aydınlığa en yakın yerdeyiz. Bir umudum var ekmekten, sudan öte, özgür bir Türkiye, sloganı ile yola çıktık. Tam demokratik, parlamenter sistemi 25 Haziran sabahı kurarak, bu ülkeye bayram tadında günler yaşatacağız.” diye konuştu.

Karaçelik; “Demokrasi ittifakı iktidarın kabusu olacaktır”

Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik; “Türkiye bir yol ayrımına geldi. Artık Türkiye, eski Türkiye olmayacak bu kesin. Demokrasi ile faşizmin mücadelesinin olgunlaştığı son noktaya geldi. Bu, Türkiye için bir yol ayrımıdır, böyle bir seçim daha önce yaşanmadı. Bütün dünyada demokrasi ve faşizm arasında bir mücadele vardır. Hayatında dayatması ile demokrasiden yana olan insanlar ve faşizmden yana olan insanlar bir araya gelirler. Bu demokrasi ittifakı iktidarın kabusu olacaktır. Ben yüzde 98 bu seçimi aldığımıza inanıyorum. Türkiye aydınlık günlere çok yakındır.” şeklinde konuştu.

Demir; “Huzur ve barış için çalışmaya devam edeceğiz”

CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir; “Başarıya, mutluluğa, çok az bir süre kaldı. Ülkeyi huzura kavuşturacak sürecin sonuna geldik. Bu kısa sürede biz elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz ama dikkatli olmamız lazım arkadaşlar. Türkiye’ye güvence Muharrem İnce diyerek çalışmaya devam edeceğiz. Huzur ve barış için çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah sağ duyu kazanacak. Muharrem İnce kazanacak, Cumhuriyet Halk Partisi kazanacak.” dedi.

Yorum

Başa dön tuşu