CHP Ortaca İlçe Başkanı Mehmet Sertkaya; “Adaylarımıza ve partimize güvenim tam, 24 Haziran’da en iyi sonucu alacağız”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ortaca İlçe Başkanı Mehmet Sertkaya, Milletvekili adaylarının açıklanmasının ardından yaptığı değerlendirmede, 24 Haziran seçimlerinde partilerini iktidara taşımak için hız kesmeden çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da belirttiği gibi hırstan, bireysellikten, ihtiraslardan uzak şekilde parti için çalışmaları gerektiğinin önemine değinen İlçe Başkanı Mehmet Sertkaya, Milletvekili adaylarına ve partilerine güveninin tam olduğunu söyledi.

İlçe Başkanı Sertkaya; “Cumhuriyet Halk Partisi uzun zamandan buyana çok güzel bir çalışma gerçekleştiriyor. Demokrasi için İyi Parti, Saadet Partisi ve Demokrat Parti ile ittifak yaptı. Ülkede değişim noktasında insanların içini rahatlatacak bir çalışmanın içerisine girdi. Bunda da başarılı olduğunu düşünüyorum. Son olarak Milletvekili aday listelerimiz açıklandı. Daha önceki vekillerimizde çok başarılıydı. Şimdiki adaylarımız da yıllardır politikanın içinde olan, kendilerini ispat etmiş, çeşitli kademelerde partiye hizmet etmiş isimlerden oluştu. Genel Başkanımız uzun zamandır bir çalışma yürütüyor. Bir karne tutuyor. Bizde oluşan listeye saygı duyacağız ve gereğini yapacağız. Türkiye’nin rejim ve ekonomik problemleri var. Güvenlik problemleri var, dış politikada problemler var. Önemli olan bizim bu gidişata dur dememiz. Cumhuriyet Halk Partililerin ve Muğlaların isimler üzerinden bir kaygıyı olduğunu düşünmüyorum. Genel Başkanımızın belirttiği gibi hırstan, bireysellikten, ihtiraslardan uzak örnekler vererek partimiz için çalışmalıyız. Böyle bir Genel Başkana yakışır partililer, yol arkadaşları olarak 24 Haziran için çalışacağız. Adaylarımıza ve partimize olan güvenimiz tam, Muğla’da en iyi sonucu alacağımıza inanıyorum.” dedi.

Yorum

Başa dön tuşu