üstbilgi relşam

CHP Seçim Koordinasyon Merkezinde yoğun mesai

24 Haziran seçimleri öncesi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ortaca İlçe Başkanlığı, Seçim Koordinasyon Merkezi’nde (SKM) yoğun mesai dikkat çekiyor.

Vatandaşlar, Seçim Koordinasyon Merkezi’ne gelerek görüşlerini ve isteklerini aktarırken, saha çalışmaları için hazırlıklarını sürdüren partililer, neden kendilerine oy vermeleri gerektiği konusunda seçmenleri bilgilendiriyor.

Satır İçi Makale

Terzialiler Mahallesi, Şerifnaz Başoğlu Caddesi’ndeki SKM’de, partililer sabah saatlerinde bir araya geliyor. En az 4’er kişiden oluşan 7 grup, hazırlıklarını tamamladıktan sonra daha önce belirlenen alanlarda çalışmalarını yürütüyor. SKM’de, ilçeye gelen Milletvekili adayları yönlendirilerek, saha çalışmalarını hızlı ve etkili şekilde sürdürmeleri sağlanıyor. Milletvekili adayları esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin yanı sıra sivil toplum kuruluşları ile bir araya geliyor.

Akşam saatlerinde ise İlçe Başkanı Mehmet Sertkaya, yönetim kurulu üyeleri ve partililer SKM’de vatandaşları ağırlıyor. Seçmenlerin istek ve görüşlerinin dinlendiği SKM’ye vatandaşların ilgisi yoğun oluyor.

İlçe Başkanı Mehmet Sertkaya, gazetemize yaptığı açıklamada, ilçe genelindeki bütün mahallelerde ev ev seçmenleri ziyaret ederek, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye ve partilerine oy istediklerini söyledi.

Sertkaya, günlük yaptıkları plan ve program doğrultusunda çalışmaları sürdürdüklerini ifade ederek; “Günlük çalışmalarımızı panomuzda sergiliyoruz. Haberleşme gruplarımızdan partililerimize ulaşarak çalışmalarımız hakkında bilgilendiriyoruz. Seçim Koordinasyon Merkezi’nde yoğun bir çalışma var. Sabah 9 gibi geliyoruz ve 1 saatlik hazırlığın ardından çalışma yapacağımız alanlara dağılıyoruz. Milletvekili adaylarımızla da ben bizzat çalışmalara katılıyorum. İlçe genelinde çalışmalar devam ediyor. Akşam saatlerinde de koordinasyon merkezimize gelen vatandaşlarımızla birlikte oluyoruz.” diye konuştu.

Uzun yıllardır siyasetin içinde olduğunu hatırlatan Sertkaya; “Bölgede en çok oyu aldığımız dönemlerde dahi bu kadar halkın sıcaklığını, teveccühünü görmemiştik. Bu dönem ülkenin gidişatına tepkili olan insanlar bizleri görünce bağırlarına basıyorlar. ‘Yanınızdayız tamam’ diyorlar. Muğla’da gerçekten bir tamam rüzgarı esiyor. Muharrem İnce rüzgarı esiyor. İnsanlar artık isyan eder halde, değişim istiyor. Bu değişiminde Muharrem İnce ile geleceğine inanıyorum. Seçim alanlarında ve koordinasyon merkezimizde gördüğümüz ilgiden dolayı çok mutluyuz. Seçmenlerden aldığımız olumlu tepki bugüne kadar gördüklerimizin çok üstünde.” dedi.

Yorum

Makale İçeriği Altı
Makale altı
Yorum altı
Başa dön tuşu