üstbilgi relşam

Dalaman ekipleri kupaları topladı

Türkiye Rafting Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan Türkiye Rafting Şampiyonası 18-21 Ekim tarihleri arasında Kahramanmaraş’ta Ceyhan Nehri’nde yapıldı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Rafting Federasyonu işbirliği ile düzenlenen Türkiye Rafting Şampiyonası’nda 40 ilden yaklaşık 500 takımın katıldığı yarışlar büyük bir çekişmeye sahne oldu.

Satır İçi Makale

Türkiye Rafting Şampiyonası’nda dereceye giren kulüplere ödülleri ve madalyaları verildi. Muğla’yı temsil eden Dalaman Belediyesi Gençlikspor ile Sarsala Gençlikspor kulüpleri şampiyonaya adeta damga vurdu.

Türkiye Rafting Şampiyonası’nın 4. ayak mücadelesinde Dalaman Belediyesi Gençlikspor Mix Erkeklerde Türkiye Şampiyonu oldu. Dalaman Belediyesi Gençlikspor ayrıca Açık Erkek Türkiye ikincisi, U-23 Erkekler Türkiye üçüncüsü, Açık Bayan Türkiye üçüncüsü ve U-19 Bayan Türkiye üçüncüsü olarak büyük başarıya ulaştı. Dalaman Belediye Gençlikspor, şampiyonada 5 kupa ve 25 madalya elde etti.

Bir diğer temsilcimiz Sarsala Gençlikspor ise Açık Bayanlarda Türkiye ikincisi ve Açık Yaş Mix’te Türkiye üçüncüsü oldu.

– Berkay Göcekli

Yorum

Makale İçeriği Altı
Makale altı
Yorum altı
Başa dön tuşu