Dalaman gençliğinden Başkan Karakuş’a teşekkür

Dalaman Belediyesi tarafından 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında düzenlenen etkinlik ve konserler renkli görüntülere sahne oldu.

Dalaman’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında toplu açılış töreni ve konser düzenlendi. Dalaman’da bir grup genç etkinlikler için Belediye Başkanı Muhammet Karakuş’a teşekkür etti.

Dalaman’ın tanınmış simalarından Ali Nazeden, yaptığı açıklamada; “Dalaman gençliği adına Adem Gümüş kardeşim ile günlerce düşündük, koşturduk. Acaba, Dalaman Cumhuriyet Meydanı Koray Avcı konseri ne kadar izleyici kitlesi ne ulaşır diye. Beklentiden fazla sayıya ulaşıldı. 20 binin üzerinde izleyiciye ulaştık.19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu Dalaman Belediye Baskanımız Muhammet Karakuş sayesinde doya doya yaşadık. Genç sanatçı Koray Avcı’nın güçlü sesi ile coşkulu bir şekilde kutladık. Bu organizasyonda yanımızda olan arkadaşlarımıza, belediye çalışanlarımıza, Dalaman Belediye Başkanımız Muhammet Karakuş’a, Dalaman ve çevre ilçelerden gelen herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Yorum
Başa dön tuşu