Dalaman’da 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkuyla kutlanacak

Dalaman Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı coşkuyla kutlayacak. 30 Ağustos Pazartesi günü akşamı mehteran eşliğinde kortej yürüyüşü düzenlenecek ardından da ünlü sanatçı İntizar konser verecek.

Dalaman Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı coşkuyla kutlayacak. 30 Ağustos Pazartesi günü akşamı mehteran eşliğinde kortej yürüyüşü düzenlenecek ardından da ünlü sanatçı İntizar konser verecek.

Dalaman Belediyesi, hem Türkiye Cumhuriyeti’nin milli bayramlarından biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı coşkuyla kutlamak hem de yaşanan yangın felaketinin acılarını bir nebze olsun unutturmak adına bir dizi etkinlik düzenleyecek.

30 Ağustos Pazartesi günü resmi törenlerin yanı sıra Dalaman Belediyesi mehteran eşliğinde kortej yürüyüşü düzenleyecek.

Saat 20.00’da Dalaman Belediyesi önünde başlayacak kortej yürüyüşü Cumhuriyet Meydanı’nda sona erecek. Meydanda 21.00’da da İntizar ve Adem Görgülü konseri başlayacak.

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutlamak için hazırlandıklarını belirterek, “Ülkemiz genelinde çeşitli afetler ve pandemi dönemleriyle zor günler yaşadık, Kademeli normalleşme dönemlerinin ardından belediyemizin etkinliklerine de start verdik. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Cumhuriyet meydanında organize ettiğimiz Adem Görgülü ve İntizar konseriyle sosyalleşme ve Zafer Bayramımızı kutlama adına, pandemi kuralları çerçevesince maske ve mesafeye uyarak güzel bir etkinliği hep beraber yaşayalım.” dedi.

Yorum

Başa dön tuşu