üstbilgi relşam

Dalaman’da Kızıl coşkusu dışarı taştı

Dalaman Belediye Başkanlığı için İYİ Parti’den adaylık başvurusu yapan Dr. Sedat Kızıl, basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısı için bir araya gelen partililer ilçe binasına sığmayınca açıklama Dalaman Şehit Mehmetçik Parkında yapıldı.

Toplantıya, İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, İl Başkan Yardımcıları Mehmet Menteşoğlu, Deniz İkinci, Davut Akmeşe, Dalaman İlçe Başkanı Bayram Altın, Köyceğiz İlçe Başkanı Zekeriya Erek, Ortaca İlçe Başkanı Barbaros Canlı, Demokrat Parti Dalaman İlçe Başkanı Hamdi Çakır, eski Dalaman Belediye Başkanı Sedat Yılmaz, Belediye Meclis üyeleri ve davetliler katıldı.

Satır İçi Makale

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından İYİ Parti Dalaman İlçe Başkanı Bayram Altın, açılış konuşması yaptı. Altın, yerel seçimlerde Dalaman’da iddialı olduklarını ilçenin yetiştirdiği değerli insanlardan birisi olan Dr. Sedat Kızıl ile yola çıkmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

“Umutlarımız ve yarınlarımız için yola çıktık”

İYİ Parti Dalaman Belediye Başkan Adayı Dr. Sedat Kızıl; “Çıktığımız yolun farkındayız, ben değil biz anlayışı ile Dalaman’da bir şeyleri değiştirmek ve tuğla üstüne tuğla koymak için umutlarımız ve yarınlarımız için yola çıktık. Bu işi hizmet yarışı olarak görüyoruz, çocuklarımızın üzerine çöken karanlığı önlemek için buradayız, hepinize teşekkür ediyorum, hepimize hayırlı olsun.” dedi.

Yorum

Makale İçeriği Altı
Makale altı
Yorum altı
Başa dön tuşu