Dalaman’dan Dünyanın Dört Bir Yanına Lezzet Yolculuğu

Dalaman ve çevresinin gıda sektöründeki en büyük ihracatçısı konumunda olan Manavlar Gıda, 7 Bahar ve Buram Bal markaları ile dünyanın dört bir yanına ihracat yaparak ülke ekonomisine büyük katkıda bulunuyor.

1954 yılında Hacı Ahmet Manav önderliğinde kurulan Manavlar Gıda, bugün Dalaman’da 5000 m2 kapalı alana sahip modern ve son teknoloji tesisleri ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarında müşterilerinin taleplerini karşılamaya devam ediyor.

Manavlar Gıda, Türkiye’nin temiz ve zengin endemik bitki türüne sahip, yüksek rakımlı alanlarından elde edilen kaliteli Türk balını, dünyanın her yerinden tüketicisiyle buluşturuyor. Global birer marka olma yolunda hızla ilerleyen Buram Bal ve 7 Bahar markalarıyla bugün, Kanada’dan Çin’e, Amerika’dan Tavyan’a kadar dünyanın 27 farklı ülkesine bal ihracatı yaparak Türk balını dünyanın beğenisine sunmaktan gurur duyuyor.

Buram Bal ve 7 Bahar gibi dünyanın 27 ülkesinde tanınan bal markalarının yanı sıra Buram Gurme isminde çok özel bir butik şarküteriye de sahip olan Manavlar Gıda, en lezzetli ve en doğal ürünleri Muğla ve çevresindeki müşterileriyle buluşturuyor. Çok yakın zamanda faaliyete geçecek online satış web sitesiyle birlikte Manavlar Gıda, Buram Gurme lezzetlerini tüm Türkiye’yle buluşturmaya hazırlanıyor.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı