üstbilgi relşam

Dalyan İngiliz gazetecilere tanıtılacak

Dalyan’ı tanıtmak amacıyla 3-9 Aralık’ta, İngiltere’nin önde gelen gazete, magazin dergisi, bloger ve televizyon yapımcılarından oluşan 15 kişi Dalyan’a davet edildi.

DLM Tur sahibi Ali Mürşit Yağmur, Dalyan ve çevresinin tanıtımına katkıda bulunmak ve bölgede sürdürülebilir turizm potansiyelini desteklemek amacıyla çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Satır İçi Makale

Yağmur, WTM Londra Turizm Fuarında gerçekleştirdikleri temasların ardından 2019 turizm sezonu öncesi bölgenin ve Dalyan’ın tanıtımına katkı sağlamak için Eco Travel Shop ile birlikte İngiliz medyasından temsilcileri davet ettiklerini aktardı.

Ali Mürşit Yağmur, tanıtım gezisi kapsamında tarihi, kültürel güzelliklerin yanı sıra doğal ürünlerin sunumunun yapılacağına da vurguladı.

6 gün sürecek programda İngiliz medyasının temsilcilerinin, Ege mutfağının tadına bakacaklarını anlatan Yağmur; “Portakal ve Nar bahçelerinde organik ürünlerin toplanmasını deneyimleyecekler. Bisiklet yoları ve Likya yürüyüş rotasında yürüyüş yapılacak. Bu tanıtım işbirliğinin gerçekleşmesinde emeği geçen Eco Travel Shop sahibi Ali Keskin’e teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Yorum

Makale İçeriği Altı
Makale altı
Yorum altı
Başa dön tuşu