üstbilgi relşam

Dalyan, Uluslararası Turizm Fuarında tanıtıldı

Dalyan, İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen 39’uncu Uluslararası Turizm Fuarı’nda (WTM) tanıtıldı. Fuara katılan turizmci Ali Mürşit Yağmur; “Dalyan’ımızın turizm potansiyelinin yanı sıra tarihi zenginliklerini, kültürel birikimini ve doğal güzelliklerini ziyaretçilerle paylaştık.” dedi.

Turizm sektörü açısından büyük önem taşıyan WTM Uluslararası Turizm Fuarı bu yıl da kapılarını ziyaretçilerine açtı. 2019’a yönelik iş beklentilerinin değerlendirildiği ve sektörün gelecek dönem vizyonlarını belirleyen konferanslara ev sahipliği yapan Fuara Türkiye’den çok sayıda acente ve tur operatörü katıldı.

Satır İçi Makale

Fuarda Türkiye’yi 594 metrekarelik özel stantta 40’ı özel, 20’si kamu kuruluşu olmak üzere 60 kuruluş temsil etti. 2019 turizm sezonunun nasıl geçeceğine dair ilk sinyallerin alındığı fuar, turizmciler açısından büyük önem taşıyor.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, fuara katılarak, Türk turizmcilere destek verdi. Bakan Ersoy, Türkiye adına fuarda yer alan stantları ziyaret edip, 2019 turizm sezonu için başarılar diledi.

Turizm sektörünün önde gelen temsilcilerinin katıldığı fuarda Türkiye stantları yoğun ilgi gördü.

Fuara katılan turizmci Ali Mürşit Yağmur; “Dalyan’ımızın turizm potansiyelinin yanı sıra tarihi zenginliklerini, kültürel birikimini ve doğal güzelliklerini ziyaretçilerle paylaştık.” dedi.

Yorum

Makale İçeriği Altı
Makale altı
Yorum altı
Başa dön tuşu