Dalyanspor’da şok gelişme! Başkan Bulut görevi bıraktı

Muğla Süper Amatör Lig'de mücadele eden Dalyanspor'un 10 yıldır kulüp başkanlığını yapan Oktay Bulut, görevini bıraktığını açıkladı.

Oktay Bulut (solda)

Muğla Süper Amatör Lig’de mücadele eden Dalyanspor’un 10 yıldır kulüp başkanlığını yapan Oktay Bulut, görevini bıraktığını açıkladı.

Sosyal medya hesabı üzerinden yazılı bir açıklama yapan Oktay Bulut, 10 yıldır büyük gururla başkanlığını yaptığı Dalyanspor’dan ayrıldığını vurguladı.

Oktay Bulut yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; ”10 yıldır büyük gururla başkanlığını yaptığım Dalyanspor Kulübü yönetim kurulu üyeliğimden bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Görev yaptığım sürede hiçbir desteğini esirgemeyen hep yanımda olan yönetim kurulu üyelerim başta ustam Halil Kesici ve büyük hoca Ertan Acar’a sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız… Dalyanspor’un her kademesinde görev yapan, son olarak genç ve A takımın hocalığını yapan yol arkadaşımız Önder hocama, sıkıntılı günlerimizde hep yanımızda olan Ayhan Kale ve Hasan Aydın hocalarıma sonsuz teşekkürler. Bir kocaman teşekkür de futbolcu kardeşlerime… Hepsi pırıl pırıl Büyük Önder Atatürk’ün dediği gibi zeki , çevik ve ahlaklı… Ve Kaptan Şükrü Abbas… Sana ne yazsak, ne yapsak az… Övgülerin en büyüğünü hak eden sensin, İyi ki varsın iyi ki Dalyansporlusun… Teşekkürler kardeşim, büyük kaptan.  Hoşçakalın dostlarım… Yeni yönetici arkadaşlara başarılar diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun”

– Berkay Göcekli

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı