DEĞİŞİM ve DÖNÜŞÜMÜN AYAK SESLERİ

Mahallelere dikkat..

Kaos, çatışma ve kargaşa isteniyor..!

Mahallenin birinde 6 yaşında çocuk gelin mahkemesi ve konusu..

Diğer mahalle de ise Ekrem İmamoğlu’nun hakaret davasından ceza alması ve siyaset yasağı..

İki mahalle üzerinden kargaşa ve sorun yaratarak enerjimizi düşürmek ve zamanımızı çalmak isteyenlerin parmak izlerini görebiliyoruz.. Milletimiz  geçmişte defalarca bu tuzağa çekildi ve bu konuda ciddi bedeller ödedi. Bu sefer bu konuda daha dikkatliyiz..

İlgili Makaleler

TÜRKİYE’NİN İÇ DİNAMİKLERİNİN HASSAS NOKTALARINA OPERASYON YAPILIYOR GÖRÜNTÜSÜ VAR…

Ne yaparlarsa yapsınlar bu milleti birbirine düşüremeyecekler. BAŞARAMAYACAKLAR..

REÇETEMİZ “Milli Birlik ve Beraberlik “ olacaktır. Her iki mahallenin mensuplarının aklı selim ile bu zorlu sürecin atlatılmasına katkı sunacaklarına olan inancım ve güvencim tamdır..

AHMAK kelimesinden dolayı MİLLİ İRADENİN HAKKI GASPEDİLEMEZ. Milletin seçtiği bir siyasetçi görevden alınamaz. Bu ceza sadece İmamoğluna değil onu seçen milletimize de verilmiş demektir. ADALET SİSTEMİMİZ BU YANLIŞI DÜZELTECEKTİR. Bu konuda bir süreç devam ediyor. Henüz kesinleşmiş bir durum söz konusu değildir. Konunun zaman içinde düzeltileceğine inanıyorum..

2023 Yılının ilk ayları ilginç günlere gebe..  özellikle Mart-Nisan ve Mayıs aylarını bir kenara not alın lütfen.. Güzel gelişmelerin olacağını ümit ediyorum..  Ülkemiz adına,  güzel gelişmeler için atılan adımlara engel olmak için ülke içinde sağ ve sol mahalleri karıştırmaya çalışacaklardır..

YÜZ YIL ÖNCE OYNANAN OYUNUN AYNISINI SAHNEYE SÜRÜYORLAR.. Atacakları adımları ve hamleleri biliyoruz. DEVLET AKLI BUNLARI ÖNGÖRMÜŞ ve TEDBİRLERİ ALMIŞTIR. Devletimize olan güvenim bu konuda tamdır..

BEN TÜRK ÇAĞININ BAŞLAMASI İÇİN KADİM DEVLET AKLININ ATACAĞI ADIMLARI ve HAMLELERİ BEKLİYORUM.. Çok ama çok umutluyum. 2023 yılı Türk insanının hayal bile edemeyeceği bir çok güzel hadiselere merhaba dediği yıl olacak.. OCAK ayı içinde ilk işaretleri göreceğiz ama asıl Nisan ve Mayıs ayında TÜRK DEVLETİNİN GÜCÜNÜ TÜM DÜNYA GÖRECEKTİR..

Her olaya siyasi gözle bakan ve yaklaşan arkadaşlara soruyorum..

Milyonlarca Türk’ün kaderi herhangi bir partinin genel başkanının iki dudağı arasına bırakılabilir mi..?

Seçtiğimiz Devlet başkanları kaderimiz üzerinde bu kadar etkili mi..?

Yoksa  seçtiğimiz Siyaset adamları,  Binlerce yıllık kadim Türk Devlet yapısının kurumlarının ve Devlet Aklının aldığı kararların uygulayıcıları mı..?

Bu soruların cevaplarını bulmadan , DEVLET ve HÜKÜMET arasında ki farkı bilmeden lütfen tüm olaylara siyasi gözlükler ile bakmayalım ve tavır almayalım. DEVLET AŞKI emin olun SİYASET AŞKINDAN daha büyüktür. Hepimizin siyasi parti formalarımız var ama en kutsal forma MİLLİ TAKIM FORMASIDIR. Hepimiz Ay Yıldızlı sancağın gölgesine sığınalım. O nereye dikilmek istiyorsa ve nerede nazlı nazlı dalgalanmak istiyorsa ÜLKÜMÜZ sancağımızı oraya hep birlikte taşımak olsun..

Devlet aklımız ÜLKE İNSANIMIZIN BİRLİK ve BERABERLİĞİ için gerekli adımları atacaktır.. Ümidimiz büyüktür… Güzel bir değişim ve dönüşümü hep birlikte bekliyoruz.

Yorum

Başa dön tuşu