DEVLETİN SAHİBİ OLMALIYIZ

15 Temmuz Darbe Kalkışması hala hafızalarımızda acı bir hatıra olarak canlılığını koruyor…

Milletçe kolay kolay unutmamamız ve ders almamız gereken bir olay..

Darbe hedefine ulaşmış olsaydı eğer bir asırdır hayalini kurdukları SEVR HARİTASI gerçekleşecek ve Türk vatanı parçalara ayırılacak, ülkemiz resmen işgale uğrayacaktı..

Düşmanlarımız bir asırdır hayallerini canlı tutup, amaçlarına ulaşmak için sabırla çalışıyor ve sonuç almayı bekliyorlarsa , bizlerde aynı şuur ve sabırla MİLLİ DURUŞ sergilemeyi bilmeliyiz…

Çünkü ; Sü uyur, düşman uyumaz…  Düşman uyumuyorsa bizlerde uyumamalıyız…

Olayın EN ÜZÜCÜ YANI ise inançlı Türk çocuklarının dini duyguları istismar edilerek, İslama ve milletine hizmet ettiğini düşünürken Haçlı- Siyonist ekiplerin ve yabancı istihbarat teşkilatlarının emellerine hizmet eder hale getiriliyor olmaları. İşin en can yakan tarafı bu . Bizim çocuklarımızı , bizim ülkemize ve insanımıza karşı kendi askerleri haline getirmiş olmaları. Yetişmiş bir nesli kaybettik.. Kaybetmekle kalmayıp, karşımızda ülke aleyhine çalışır vaziyette bulduk..

FETÖ benzeri bir çok yapı var. Sadece İslami tarikat ve cemaatler zannetmeyin. Hristiyanlığın, Museviliğin ve Paganlığın gizli yapıları mevcut ülke topraklarımızda. Hem de binlerce yıldır varlar. Bu yapıların varlıkları Devletimizin yaşından çok ama çok eski. Biz sadece FETÖ PARALEL YAPISININ KİRLİ YÜZÜNÜ GÖRDÜK… Ya diğerleri..?

Bu yapılar Ekonomiye, iş dünyamıza, siyasetimize, bürokrasimize , sanatımıza, sporumuza, inaç dünyamıza sızmış vaziyetteler. BAĞLI OLDUKLARI ODAKLARDAN EMİR ALDIKLARI GÜN, ONLARINDA KİRLİ YÜZLERİ İLE TANIŞACAĞIZ.

Bu topraklarda binlerce yıldır varlığını sürdüren çok güçlü yapılar var.. Bu yapıları bilmeden, tanımadan DOĞRULARA ULAŞAMAYIZ. Ulaşamadığımız gibi milletimize, inançlarımıza ve ideolojimize hizmet ediyoruz derken, ÜLKE DÜŞMANLARININ gayesine,  bilmeden de olsa hizmet ediyor hale gelebiliriz.. Bu nedenle zaman zaman sosyal yaşamın içinden kafamızı dışarı çıkarıp, bu konularda araştırıp, inceleme ve okuma yapmalıyız. Bu bizi var eden milletimize karşı borcumuzdur..

İlginizi çeksin ve sizde araştırma duygusu olsun diye küçük bir örnekle bu yapılardan sadece bir tanesine dikkat çekeyim. Diğerlerine de araştırma merakı oluşsun..

ANADOLU toprakların da TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ kurulmadan ve bu topraklara TÜRKİYE  adını veren, hatta TÜRKİYE  adını taşıyan BAŞKENTLERİ olan , Bizanslıların GALATALI dedikleri, Romalıların GALYALI dedikleri ve bugün bize GALATA KULESİNİ miras olarak bırakan İNGİLTERE ADASI KÖKENLİ topluluğu bir araştırın bakalım. ÜLKEMİZ EKONOMİSİNDE ne kadar söz sahibi olmuşlar..?

Binlerce gizli yapıdan ben sadece bir tanesini işaret ettim. Gerisini de merakınız varsa siz araştırın ve sonra şu soruyu sorun lütfen  BİZ DEVLETİMİZE NE KADAR HAKİMİZ..  ve bizim SEÇİP, DEVLETİ BİZİM ADIMIZA YÖNETSİN DİYE VEKALET VERDİKLERİMİZ, DEVLETİN HER ALANINDA OTORİTE KURUP, SÖZ GEÇİREBİLİYORLAR MI..?

“TEMİZLİK ŞART.”  Zamanı geldi. BU YAPILAR TEMİZLENMEDEN, BAĞIMSIZLIKTAN SÖZ EDİLEMEZ. Edilemediği gibi de DEVLET BİZİMDİR denilemez.

Yorum
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu