Eylem Tan: “24 Haziran’ın Kaderini Kadınlar Belirleyecek”

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Eylem Tan, seçim çalışmaları kapsamında partisinin Ortaca İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen aday tanıtım toplantısında açıklamalarda bulundu.

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Eylem Tan, 24 Haziran seçimlerinin sıradan bir seçim olmadığını belirterek; “24 Haziran seçimleri içeride ve dışarıda ülkemizin ve milletimizin bekasına kasteden odakların her zamankinden daha çok saldırdıkları bir süreçte gerçekleştiriliyor. Bu seçimler sadece bir iktidar seçimi, bir parlamento seçimi değildir; sonuçları ülkemizin kaderine doğrudan etki edecektir. Milletimiz bu seçimde oy verirken iki kere düşünmek zorundadır ve sağduyuyla hareket ederek sandıkta oyunu istikrardan yana kullanmalıdır.” ifadelerini kullandı.

“Çok Çalışmaya Mecburuz”

Tan, gerek Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini, gerekse 24 Haziran seçimlerinin milletimizin geleceği için neden kritik öneme sahip olduğunu anlatmak için kapı kapı dolaşmaları gerektiğini ifade etti.

Milletin 16 yıldır istikrardan yana oy kullandığını vurgulayan Tan; “Sayın Cumhurbaşkanımız gece gündüz demeden bu ülke üzerine oynanan oyunları milletimize anlatmak için çaba gösterirken bizler çalışmalarımızda en küçük bir ihmal içinde dahi olma lüksüne sahip değiliz. 24 Haziran’da Muğla’da partimizin en yüksek oyu alması için hepimiz üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirmeye mecburuz.” diye konuştu.

“Bölgeyi İyi Tanıyoruz”

Özel eğitim kurumunda yıllardır yöneticilik yaptığını, bu nedenle bölge insanıyla çok sıcak diyaloglar kurma fırsatı bulduğunu dile getiren Tan; “Ben engelli vatandaşlarımıza hizmet veren bir eğitim kurumunun yöneticisi olarak yıllardır hükümetimizin engellilere sağladığı kolaylıkları anlatmak için kapı kapı dolaşıyorum. Sadece Ortaca’da değil Muğla’nın hemen hemen tüm ilçelerinde çalıştım ve binlerce vatandaşımızla birebir muhatap oldum. Bu süreçte şunu gördüm ki bizler bu millete hizmet götürdükçe, partimizin hemen her alanda yaptığı çalışmaları onlara anlattıkça her seçimden zaferle çıkmamız zor değildir. Bizler yeter ki insanımızla kaynaşmasını bilelim, onların hayatlarına bir değer katabilelim.” dedi.

“24 Haziran Kadınların Seçimi Olacak”

24 Haziran seçimlerinde kadınlara büyük sorumluluk düştüğünü aktaran Tan, şunları kaydetti; “Hayatın her alanına kadın elinin değmesi demek hayatın her zamankinden daha çok anlam kazanması demektir. Kadınların siyasette daha çok bulunması, seçimlere daha çok etki etmesi demek ülkenin geleceğinde nezaketin, zarafetin, duyarlılığın, şefkat ve merhametin daha çok hâkimiyet kurması demektir. Bu yüzden kadınlarımıza bu seçimde büyük sorumluluk düşüyor. Şunu bilmenizi isterim ki bu seçimde oylarımız kimin meclise gideceğine değil ülkemizin birlik ve beraberliğine, terörün bitmesine, ekonomimizin her zamankinden daha güçlü hale gelmesine ve iç ve dış mihrakların ülkemiz üzerinde oynamaya kalkıştıkları senaryoların bertaraf edilmesine hizmet edecektir. Hepimiz bu bilinçle 24 Haziran için çalışmalıyız.”

Yorum
Başa dön tuşu