üstbilgi relşam

Eylem Tan: “Cumhurbaşkanımıza verdiğim sözün gereğini yapıyorum”

AK Parti Muğla Milletvekili adayı Eylem Tan 24 Haziran seçim arifesinde sürdürdüğü yoğun temposunu bayramda da devam ettirdi. Bir yandan AK Parti Muğla İl SKM’nin programlarına katılan bir yandan da günün hemen her vakti ev ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Eylem Tan 24 Haziran gününe kadar sahada olacaklarını belirterek “Biz madem ki aday olduk, madem ki ülkemiz ve milletimiz için kutlu bir yola çıktık, öyleyse halkımızın geleceği, ülkemizin bekası için kapı kapı dolaşmaya devam etmeliyiz. Son güne kadar çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Ankara’da gerçekleştirdiğimiz aday tanıtıp toplantısında tüm gücümüzle sahada olma sözü vermiştim. Bunun gereğini yapıyorum” dedi.

FRT Ekranlarından İzleyicilerle Buluştu

Satır İçi Makale

Saha yoğunluğunun yanı sıra zaman zaman medyaya yaptığı açıklamalarla da gündeme gelen Eylem Tan FRT TV’de Erdoğan Cankuş’un sorularını yanıtladı. Yaklaşık iki saati aşkın bir süre programda kalan Eylem Tan Gazeteci Yazar Erdoğan Cankuş’un seçim süreci, çalışmalar ve gelecekle ilgili öngörüleri hakkında kendisine yönelttiği soruları cevapladı. Eylem Tan geçtiğimiz günlerde bir haber sitesine verdiği demecinde de “Hepimiz birinci sıra adayıymışız gibi çalışmak zorundayız” şeklindeki açıklamalarıyla gündeme gelmişti.

Yedi İlçede Bayramlaşma Programına Katıldı

Ramazan Bayramı’nın ilk gününde yedi ayrı ilçede bayramlaşma programına katılan Eylem Tan hem vatandaşlar, hem bürokratlar hem de parti teşkilatlarıyla bir araya geldi. İlk olarak Menteşe’de gerçekleştirilen bayramlaşma merasimine katılan Eylem Tan ardından AK Parti İl Başkanlığı, Ula, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman, Fethiye ve Seydikemer’de bayramlaşma programlarına katıldı.

24 Haziran’a Kadar Sahadayız

Seçimin son gününe kadar bu güne kadar ki yoğun çalışma tempolarını sürdüreceklerinin altını çizen AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Eylem Tan milletin kendilerinden hizmet beklediğine dikkat çekerek “16 yıldır iktidarda olan bir siyasi parti ve onun doğal lideri var. Bu millet Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğine ve onun icraatlarına güveniyor. Güvendiği için zaten bunca yıldır aynı siyasi partiyi iş başına getiriyor. Bu nedenle bizler de milletimizin bu teveccühünü boşa çıkarmamak için gece gündüz demeden çalışmaya mecburuz. Bu sadece bir seçim değil artık bunu herkes biliyor. Bu nedenle 24 Haziran’a kadar gece gündüz sahada olacağız” dedi.

Yorum

Makale İçeriği Altı
Makale altı
Yorum altı
Başa dön tuşu