üstbilgi relşam

FARKINDAYIZ ve SABREDİYORUZ

Dünya büyük savaşa gebe..

Devletler hızla bu savaşa hazırlanıyor ve yeni ittifaklar kuruyor veya kendini konumlandırıyor..

Satır İçi Makale

Kuraklık, kıtlık ve tedarik zincirlerinin kırılması an meselesi..

Tüm dünya ekonomik kriz ile boğuşuyor..

Hayat şartları gün geçtikçe zorlaşıyor ve insanların omuzuna ağır yükler bindiriyor. Dayanmak ve ayakta kalmak çok zor..

İlgili Makaleler

Kirli bir el insanlığın nüfusunu azaltmak için çirkin oyunlar peşinde..  Salgınlar ve savaşlar bu kirli oyuna hizmet etmek çıkarılıyor..

Aile yapısı değiştirilmeye çalışılıyor.. İnsanlık manevi bağları kopmuş ve yalnızlaştırılmış hale getirilmek isteniyor…

Yalnızlaştırılan insanın bencilleştirilmesi ve sadece kendini düşünür hale gelmesi için çalışıyorlar..

Küçük yaşam alanlarına mahkum edilmiş ve bencilleşmiş insanların kontrolü kolay olacağı için emlak piyasasında oynanan oyunun arka planında yatan gerçekleri iyi analiz etmek lazımdır. Emlak piyasasında BALON artışlar, patlamak üzere. Yurt dışında alımlar da çok büyük oranda düşüşler yaşanıyor. İç piyasa da emlak alım satışlarında ise yarı yarıya düşüşler var ama hala emlak da yükseliş devam ediyor. Büyük oyun gözümüzün önünde yaşanıyor…

Çarşı-Pazar fiyatları el yakıyor..

İlaç sektöründe ise bir çok ilaca erişmek gittikçe zorlaşıyor..

Aslında KIYAMET KOPUYOR ama insanlık hala bunun farkında bile değil ve hala günlük yaşam telaşı ve koşturmacası içinde. Borsa, araba, ev , arsa alım veya satım derdinde. Dolara mı altına mı yatırım yapsam derdinde… İNSANLIĞIN DERDİNE düştüğümüz gün aslında KURTULDUĞUMUZ GÜN OLACAKTIR…

Yukarıda işaret ettiğim konumlara bakarak UMUTSUZ OLMAYIN. Umutsuzluk ve karamsarlık yaratmak için yazmadım ve ifade etmedim. DÜNYANIN FOTOĞRAFINI ortaya koydum. Ülkem adına yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen gelecekten çok UMUTLUYUM.. Bunun altını çizmek isterim..

Çok yakında hayal bile edemeyeceğimiz güzel gelişmelere ve müjdelere şahitlik edeceğiz.. Birazcık daha sabır lütfen.. Şafak ağarmak üzere..

Siyaset değişikliklere mahkum. Yeni siyasi liderler ve yeni siyasi yüzler ortaya çıkacak.  Eski siyasi anlayış yıkılacak ve eski siyasetçilerin çoğu miyadını doldurup, çekilip gidecekler..

Türkiye, tüm Dünyayı şaşırtacak. Hayran bırakacak ve imrendirecek. Zenginleşecek. EŞİĞİNDEYİZ. İki yıl gibi bir süreç ile tüm sıkıntılar aşılacak ve güçlü Türkiye ortaya çıkacaktır..

Tüm güzellikleri hakediyoruz . Anadolu insanı, insanlığın uyanışının merkezi olacaktır.

Tarih de kader de bizi çağırıyor. UMUTSUZ OLMAYIN. Hayal değil, hamasi duygu ve düşünce hiç değil. Az kaldı. Biraz daha sabır. Biraz daha çileye katlanmak SELAMETE giden yolun anahtarı olacaktır..

Olmazsa olmazımız ise MİLLETÇE KUCAKLAŞMAK ve MİLLİ BİRLİK ve BERABERLİKTİR..

Aşılacak zorluklar yolumuzun önünde duruyor. ÜSTESİNDEN GEŞECEĞİZ ve HER ZORLUĞU YENECEĞİZ.

Yorum

Makale İçeriği Altı
Makale altı
Yorum altı
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu