Fevziye-Sarıgerme yolu sıcak asfalt olacak

Ortaca’da Fevziye-Sarıgerme mahallelerini birbirine bağlayan 7 kilometrelik yola sıcak asfalt olarak yapılacağı açıklandı.

Ortaca’da Fevziye-Sarıgerme mahallelerini birbirine bağlayan 7 kilometrelik yola sıcak asfalt olarak yapılacağı açıklandı.

CHP Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan, çalışmalara bu yılın sonunda başlanacağını söyledi.

Sarıgerme mahallesinin turizm açısından gözde bir bölge olduğunu belirten Tezcan; “Fevziye mahallesi de gün geçtikçe ilginin arttığı bir mahallemiz. Komşu ilçemiz Dalaman’a da yakın olması sebebiyle Sarıgerme-Dalaman arasındaki Fevziye mahallemiz trafik açısından da oldukça yoğun olarak kullanılmakta. CHP Ortaca İlçe Başkanlığı’na seçilmemizin akabinde Fevziye Mahallemize yaptığımız ziyaretlerde, Fevziyeli hemşerilerimizin bizden öncelikli talepleri Fevziye-Sarıgerme yolunun sıcak asfalt yapılması ve bazı düzenlemelerin gerçekleştirilmesi idi. Fevziye mahallesi muhtarımız Şükrü Kirtik ve Sarıgerme mahallesi muhtarımız Musa Varol ile girişimlerde bulunduk. Fevziye-Sarıgerme mahallelerimizi birbirine bağlayan 7 kilometrelik yol sıcak asfalt olarak yapılacak. Fevziye mahallesi muhtarımız Şükrü Kirtik ve Sarıgerme mahallesi muhtarımız Musa Varol ile çalışma yapılacak olan yol üzerinde yapılması gereken bazı düzenlemelerle ilgili görüşlerini aldık. Şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı olsun.” dedi.

Yorum
Başa dön tuşu