GÖKYÜZÜNÜN ÇOCUKLARI GÖREVE HAZIRLANIYOR

Türkler kendilerini  GÖKYÜZÜNÜN ÇOCUKLARI ve YERYÜZÜNDE  “TANRININ GÖLGESİ” olarak ifade ederler. Kutsal kitabımızda Allah, insanları halifemiz olarak yarattık diye söylüyor ve Kuran-ı Kerimin bu söylemi  ile Türk inancının ne kadar uyumlu olduğu görülüyor…

Türk Mitolojisi incelendiğinde  GÖKYÜZÜ bağlantısı hemen göze çarpar..   Gökyüzünden inen ışıkların Güzel bir kadına dönüşmesi ve Türklerin TÜREYİŞ konularına ana tema olması, TÜRK SEMBOL ve DAMGALARININ,  gökyüzünde  yıldız ve gezegenlerin dizilişi ile alakalı olması,  GÖKTÜRK HARFLERİNİN gökyüzünde yıldız ve gezegen dizilişi ile bağlantılı olması,  SAVAŞ  ZAMANLARINI  gökyüzünde gezegenlerin ve yıldızların  diziliş zamanı ve konumuna göre ayarlamaları, MARS gezegenine ANT içerek savaşa gitmeleri,  TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİN KURULUŞ TARİHİNİN bile MARS GEZEGENİN İZDÜŞÜMÜNE GÖRE  SEÇİLMİŞ OLMASI,  Mitoloji ve teoloji anlayışlarında GEN YERDEN (Uzaydan) geldik anlayışı bu nedenle Atatürk’ün MATEMATİK TERİMİ olarak ÜÇGEN, DÖRTGEN, BEŞGEN gibi  vesaire matematik terimlerini  İSİMLENDİRMESİ BU ANLAYIŞTAN KAYNAKLANMAKTADIR.  KÜN-AY   anlayışı  ve TÜRK BAYRAĞI olarak yer alması ve Atatürk’ün İSTİKBAL GÖKLERDEDİR sözü TÜRKLERİN GÖKYÜZÜ İLE BAĞLANTISINI ortaya koymaktadır..  KEHF suresinde , ZÜLKARNEYN’den  bahseden ayetlerde,  GÜNEŞİN BATTIĞI YERDE BULUNAN KAVİM konusu bile TÜRKLERİN YILDIZLARDAN GELDİK ANLAYIŞININ İSLAM İLE UYUMUNU GÖSTERİYOR..

Kutsal Kitabımızda Allahın ordusu olduğunu ayetlerde belirtmesi, Peygamberimizin Türkler ile ilgili ve övgü dolu Hadis-i şerifleri, Fatih Sultan Mehmedin, İstanbulun  Fethinde sonra  Fermanlarda CUND ALLAH (Allah’ın Ordusu) ünvanını kullanması,  ATTİLA için “ Tanrının Kırbacı “ denilmesi, CENGİZ HAN  kendisini  “ Tanrının Cezalandırıcısı “ olarak ifade etmesi, EMİR TİMUR kendini  “milletlerin en kadimi Türk milletinin  emiri  “ olarak  tanımlaması ,  TÜRK MİLLETİNİN ALLAHIN ORDUSU olduğu inancını ortaya koymaktadır..

TÜRK CİHAN HAKİMİYETİ ÜLKÜSÜ, KIZIL ELMA ÜLKÜSÜ kuru kuruya bir cihangirlik ve dünya hakimiyeti davası değildir. Tüm İnsanlığın huzur ve mutluluğu için ADALET, ÖZGÜRLÜK, EŞİTLİK, HOŞGÖRÜ iklimini tüm dünyaya hakim kılma ülküsüdür.. ve bu ülkü İslam’ın NİZAM-I ALEM, İLAYI KELİMETULLAH davaları ile aynı gayeyi  taşımaktadır.  Türk milleti , tarih sahnesine, millet olarak çıktığı günden bu güne İNSANLIĞIN HUZURU ve MUTLULUĞU için mücadele etmiş bir millettir.. Bunu İNANÇLARININ gereği ve İLAHİ EMİR  olarak görüp, milletine ve insanlığa hizmeti İBADET saymışlardır.

YENİ DÜNYA DÜZENİ ve HAKİMİYET  MÜCADELESİ tüm dünyayı sarmış ve İNSANLIĞI ATEŞE ATMIŞ durumdadır. Bu mücadele İNSANLIĞI TEHDİT EDER VAZİYETE GELMİŞTİR. İnsanlığın tek  umudu  TÜRKLERDİR.. Hem milletimiz,  hem de insanlık adına mücadele etme zamanındayız..

TANRININ GÖLGESİ ve İNSANLIĞIN EMANETÇİSİ  TÜRKLERİ  , Tarih göreve çağırıyor.. İNSANLIK TEHLİKEDE.. ve  TÜRK MİLLETİ  binlerce yıldır bu görevi başarıyla yerine getirmiştir. Yine bu görevi başarı ile tamamlayacaktır ve insanlığı huzura kavuşturacaktır.. TÜRK MUCİZESİNE HAZIR OLUN.. Ülkemizin bu gün SÜPER DEVLETLER KARŞISINDA Kİ durumuna bakarak olayları değerlendirmeyin. Çünkü ZAFER GÜÇLÜ OLANIN DEĞİLDİR. ZAFER, ZAFER BENİMDİR DİYENLERİNDİR.. Yeter ki BİR OLALIM.. Yeter ki BİLİNÇLİ olalım.. Yeter ki BİLİNÇ UYANIŞINA hizmet edelim.. UYANAN TEK BİR TÜRK, TÜRK MİLLETİNİN  ve TÜM İNSANLIĞIN UYANIŞINA VESİLE OLACAKTIR..  Göreve hazırız..

KORKMA…!  TANRI BİZİMLE.. ve ÜÇLER, YEDİLER , KIRKLAR GÖREVLERİNİN BAŞINDA..

Yorum
Başa dön tuşu