Güneyege’den Başkan Uzundemir’e ziyaret

Güneyege Haber gazetesi yönetimi Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir’i ziyaret etti.

Güneyege Haber gazetesi, 31 Mart seçimlerinin ardından mazbatasını alarak göreve başlayan Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir’e, tebrik ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getiren Başkan Uzundemir, seçimlerin Ortaca’ya yakışır bir olgunlukta geçtiğinin altını çizdi.

İlçede huzurlu bir seçim sürecinin yaşanmasında emeği geçenlere teşekkür eden Uzundemir, gazetecilerin kamu görevi yerine getirdiklerini ifade etti.

Başkan Uzundemir, “Basın mensupları, bu ilçenin ileri gelenleri ve tüm Ortacalılar, ne kadar bu ilçeyi seviyorsa emin olun bende o kadar seviyorum. Daha yaşanabilir, sorunları çözülmüş ve yüzü geleceğe dönük bir Ortaca herkes gibi benimde hayalim. Bunları gerçekleştirmek için çalışacağız. Bizleri sevenleri mahcup etmeyeceğimize inanıyorum. Ayrıştırmadan, ötekileştirmeden herkese eşit mesafede insanlarımıza hizmet edeceğiz. Öncelikle seçim sürecinde dile getirdiklerimizi yapmak için çalışacağız. Seçim sonuçları herkese hayırlı olsun.” diye konuştu.

Güneyege Haber imtiyaz sahibi Cihat Cura ise Uzundemir’in çalışkan kişiliğiyle vaat ettiği projelerin tamamını ve daha fazlasını hayata geçireceğine inandığını belirtti.

Uzundemir’in basın mensupları ile diyaloğunun hep iyi olduğuna değinen Cura, bunun belediye başkanlığı döneminde katlanarak artacağına inandığını söyledi.

Demokrasilerin vazgeçilmez unsuru basın mensuplarının, insanlara bilgi akışını sağladığını ve haberleriyle toplumsal olaylara ayna tuttuğunu vurgulayan Cura; “İlçedeki gazeteci meslektaşlarımız gördükleri sıkıntıları, eksiklikleri yapıcı bir şekilde eleştireceklerdir. Başkanımızın bu eleştirilere demokrasinin gereği olarak bakacağından şüphem yok. Aynı zamanda yapılan doğru ve başarılı işleri arkadaşlarımızın alkışlayacağından eminim. Başkanımıza görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

Yorum
Başa dön tuşu