Güvenli ve konforlu ulaşım için çalışmalar devam ediyor

Ortaca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri asfalt serim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, Sarıgerme, Fevziye, Güzelyurt ve Akıncı Mahallesindeki asfalt yapılacak yollarda Başkan Yardımcısı Fedai Kılıç, Fen işleri Müdürü Fahri Kaya, ilgili birim personeli ve mahalle muhtarları ile birlikte incelemede bulundu. .

Yapılan incelemelerin ardından, Başkan Uzundemir’in talimatı ile Ortaca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçemiz genelinde asfalt çalışmalarına başladı.

Çalışmalar kapsamında Cumhuriyet Mahallesinde 2 bin 200 metrekare asfalt serimi tamamlandı. Sarıgerme ve Fevziye Mahallesinde 13.620 metrekare asfaltlama çalışması devam ediyor.

Yaz sezonunda ilçe genelinde çalışmalar devam edecek. Sezon sonunda planlamalar kapsamında 88 bin 640 metrekare asfaltlama çalışması yapılması hedefleniyor.

Başkan Uzundemir, yaptığı açıklamada; “Ekiplerimizin incelemeleri sırasında tespit ettikleri ve gelen talepler doğrultusunda geçtiğimiz hafta belirlenen yollarda ekip arkadaşlarımız ve muhtarlarımız ile incelemede bulunduk. Ekip arkadaşlarımız gerekli alt yapıyı oluşturarak çalışmalarına hızla başladılar. Cumhuriyet Mahallemizde 2 bin 200 metrekare asfalt serimini tamamladık. 13 bin 620 metrekarelik yollarımızda çalışmalarımız devam ediyor. Hemşerilerimizin güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımlarını sağlamaları adına ekiplerimiz canla başla çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalarımız Ortaca’ya hayırlı olsun. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Yorum
Başa dön tuşu