HANEDANLAR  HALA AKTİF…

Dünya hanedanlar tarafından yönetiliyor. Bunu anlamadan ve bilmeden Dünyada yaşananları anlamak mümkün değildir.  Ulus devletlerin büyük bölümü bu hanedanların kontrolündedir. Hanedanları perdenin önünde asla göremezsiniz. Şirketlerin arkasında ve gizli yapıların içinde etkindirler. Bu yapılar ile de  Ulus Devletlerin kılcal damarlarına kadar girer ve etki ederler. Bu devletlerin bağımsız hareket etmeleri asla ve kata mümkün değildir..

  1. y.y ile beraber dünya hakimiyeti MISIR HANEDANLIĞI ile BABİL HANEDANLIĞI ORTAKLIĞI ile yönetildi…

Bu gün ise bu ortaklığın bitip, bu hanedanların birbirlerine üstünlük sağlayıp, TEK DEVLET YAPISI ile DÜNYA HAKİMİYETİ KURMA savaşına ve mücadelesine şahitlik ediyoruz…

MISIR HANEDANLIĞI , ABD de masonik ve Siyonist yapılar ile gücü elinde bulundururken, BABİL HANEDANLIĞI ise İngiltere de  Kraliyet ailesi ile beraber hareket eden Eşkenaz Musevilerin etkisini görürürüz.. Bu iki hanedanlık ve yönettikleri gizli yapılar ile Ulus devletleri kendilerine bağlamışlardır..

Bizans Devleti yıkılmasına rağmen BİZANS HANEDANLIĞI bile varlığını hala İstanbul ve Trabzon da  devam ettirmektedirler..

RUS ÇARLIĞI ise varlığını Avrupa da devam ettirmektedirler..

Avrupa devletleri yapısı içinde yönetimde söz sahibi olan Kraliyet ve ailelerin varlığı herkesin malumudur…

UKRAYNA ve RUSYA liderleri  savaş öncesi verdikleri beyanatlar ile savaşa karşı olduklarını ve barış yanlısı diplomasi ile sorunları  çözme taraftarı olduklarını söylemelerine rağmen SAVAŞ ÇIKTI…

İki liderin de kendilerine verilen ROLLERİ OYNAMAKTAN BAŞKA itiraz hakları yoktu. Verilen rolü oynamayan itiraz edenin görevde kalma şansı olamaz. Bu tüm dünya liderlerinin BİLDİĞİ SIRDIR.

Rus – Ukrayna savaşı DİJİTAL PARAYA geçmek için olmazsa olmaz bir savaştır.  YENİ DÜNYA DÜZENİNİN hem SINIRLARI hem de bu dünya düzeninde söz sahibi olacak devletlerin ROLLERİ BELLİ OLACAKTIR. Dikkat ederseniz Putin beyanatların da Dijital paraya geçmeyi düşünürüz diye açıklamada bulundu. Yine EL SALVADOR devlet başkanı DÜNYADA İLK DİJİTAL PARA UYGULAMASINA GEÇEN ÜLKE OLARAK ,ülkemize ziyarete geldiğinde ilginç bir cümle kullandı. “ Türkiye’nin yaktığı ateşi gördük ve destek olmaya geldik.” Yerimiz Türkiye’nin yanıdır dedi..

OĞUZ OĞULLARI  yani TÜRK, TARİH SAHNESİNE GERİ DÖNÜYOR ve HAKİMİYETTE SÖZ SAHİBİ OLMAK İSTİYOR… Dikkatle dünya gündemini takip eden gözler, Devlet başkanlarının sözleri arasında gizlenmiş mesajları okuyup, ne demek istediğimi anlayabilirler.. OĞUZLAR ile BABİL HANEDANLIĞI ORTAKLIĞI şu ana kadar ayrı rotada yol aldılar. TÜRK DEVLETLER TEŞKİLATININ KURULUŞU çok basit bir olay değil. Ülkemiz medyasında gerektiği kadar yer almasa da Dünyada ciddi ses getiren bir hamle oldu.

Ülkemiz ciddi YOL AYRIMINDA ve önünde bir çok risk ile birlikte büyük tarihi fırsatlar var. Türkiye ve TERCİHİ , “ YENİ DÜNYA DÜZENİ “ kurma çalışmaları üzerinde mücadele eden iki hanedanın mücadelesini ciddi etkileyecektir.. BABİL HANEDANLIĞININ  güçlü ailelerinden “ROTHSCHİLD AİLESİ”  evlerinde aşçı olarak görev yapmış, eski bir çalışanları vasıtası ile EVDE TÜRKÇE KONUŞTUKLARINI tüm dünyaya sızdırdılar. Birkaç yıl içinde TÜRK OLDUKLARINI SÖYLEMEYE BAŞLARLAR ise HİÇ ŞAŞIRMAMAK LAZIM…

İşin özü ve sözün kısası DÜNYA YENİ DÜZENİ, “YENİ DENGELER İLE KURULACAK…

Sakın olaylara İDEOLOJİK ve 20 y.y. kalıp ve söylemleri ile bakmayın. Yeni dünya, yeni anlayış getiriyor. Ezber bozan davranışlar ve tutumlar sizi şaşırtabilir. 2022 ve 2023 YILLARINDA YAŞANACAK OLANLAR çok hızlı ve şaşırtıcı şekilde gelişecektir. HAZIRLIKLI OLUN.. Hem geçici sıkıntılar, hem de tarihi fırsatlar ile karşı karşıyayız. TÜRK MİLLETİ KÜLLERİNDEN DOĞACAKTIR. Bu sözlerimi hamaset zannedenler sadece 2023 Ekimine kadar yaşanacaklar tek tek gerçekleşirken bu satırlarda yazanları hatırlasınlar derim… hayırlı haftalar diliyorum…

Yorum
Başa dön tuşu